Controller Institut

Odpovědný manažer

Olga Cechlová
olga.cechlova@controlling.cz

+420 224 314 410
ukázka semináře
Cash flow: A zase ty peníze... hlavně ty peníze!
Online školení
Tato akce probíhá v rámci programu Online FITCO.
Cena předplatného je 9 500 Kč na 6 měsíců.
více informací o předplatném

Lektoři

Lukáš Cyrankowski
Lukáš Cyrankowski
Finance Director
CAROLLINUM s.r.o.
Absolvent VŠE Praha, Fakulty financí a účetnictví, oboru Finance, manažerského studia MBA na PIBS Praha (Prague International Business School in Prague) a dalších odborných programů (zaměřené na controlling, chase management, probíhající ACCA). Pracoval ve společnosti Meggle, s.r.o. na pozici Finance / Controlling / IT manager, kde vybudoval systém controllingu a finančního řízení, zabýval se procesním řízením, implementací ERP systému a podporou obchodu. Poté začal působit jako lektor v oblasti finančního řízení firmy a ve společnosti KPMG Česká republika jako Advisor v oddělení Business Performance Services (projekty zaměřené na zvyšování výkonnosti podniku, např. pro ČSOB, Česká pošta, NWR Energy, státní správa, PNS, ICZ, Vodovody a kanalizace HK, Kámen a písek aj.). Poté se vrátil do společnosti Meggle, s.r.o. s odpovědností za celý back office. Dále působil ve společnosti Comperio s.r.o. na pozici manažera divize, s odpovědností i za obchod. Dnes je jednatelem společnosti KIVET s.r.o. Je vítězem Controllingového projektu roku 2006 a autorem odborných článků.
Jan Žižka
Jan Žižka
poradce managementu a konzultant firemní strategie, HR a financí
Linkedin profil
Vystudoval VŠE. Zastával pozice finančního ředitele v tuzemských i mezinárodních firmách (Tesco, Myllykoski sales, Mondi). Posledních pět let pracoval na pozici generálního ředitele a místopředsedy představenstva Mondi Štětí a.s. V roce 2011 se umístil na třetím místě v soutěži Manažer roku a na prvním místě v soutěži Manažer odvětví České republiky. Jako lektor se zaměřuje na finance, formování podnikové kultury, vedení lidí, řízení změny, bezpečnost práce, risk management a strategii. S Controller Institutem spolupracuje již od roku 2003 - jeho kurzy prošlo více než 1900 osob.

Místo a čas konání

vzdálené připojení,
probíhá online formou

20. 8. 2020 | čtvrtek | 14:00 - 15:00
Přidat událost do kalendáře

Jak se přihlásit do webináře Controller Institutu

Na případnou změnu Vás včas upozorníme.

Odpovědný manažer

Olga Cechlová
olga.cechlova@controlling.cz

+420 224 314 410
ukázka semináře

Kontaktní údaje:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

nahoru
Controller Institut, Contrast Consulting Praha, spol. s r.o.
Vladimírova 12, 140 00 Praha 4
Telefonní spojení: +420 224 314 410
Email: info@controlling.cz

IČ: 62912348
DIČ: CZ62912348

© 2020 Controller Institut