Controller Institut

Odpovědný manažer

Lenka Müllerová
lenka.mullerova@controlling.cz
+420 777 773 838

OBJEDNAT7 900 Kč bez DPH
Hygienická opatření v Controller Institutu
Stáhnout v PDF (47.62 KB)
Jak nastartovat svůj tým

Jak nastartovat svůj tým

Naučte se, jak pracovat se svým týmem v nelehké době
13. 4. 2021, Školicí centrum Controller Institut, Praha 8 nebo též online

Prezenční / Online školení
Základní cena 7.900 Kč + 21% DPH Objednat
Snížená cena 6.873 Kč + 21% DPH
+ BONUS: měsíční členství profesního streamu FITCO zdarma
OBJEDNAT7 900 Kč bez DPH

Popis

Tento kurz je možné absolvovat jak prezenčně tak též online.

Kurz patří do skupiny rozvojového vzdělávání, které se vám bude hodit v jakékoli situaci při vedení týmu.  Je určen pro všechny, kteří vedou týmy a chtějí, aby se jim i týmům pracovalo dobře v dobách změn a nestandardních situací.

Naučíme se, jak pracovat s emocemi v týmu. Jak je zjistit a proč se jimi zabývat. Naučíme se, že sledováním emocí v týmu odhalíme „trend“ chování a tím pádem i výsledků, kterých tým dosahuje a bude dosahovat v budoucnosti.

Na konkrétních tipech si ukážeme, jak používat jednoduché techniky a nástroje při vedení týmu.

Budeme se zabývat „škůdci v týmu“. Naučíme se, jak objevit manipulátora a jak na něj. Jak pracovat s travičem studní a jak ochránit náš tým proti působením těchto lidí.

Společně projdeme i postup při sdělování nepříjemných informací – a to zejména u lidí, kteří jsou schopní, pracovití, a vy jim přesto nemůžete vyhovět. Je to obtížné téma – správní lidé na správných místech. Ve změnách dochází k tomu, že i schopní lidé nemají v novém uspořádání místo a je třeba změn, které ne všichni vnímají pozitivně.

Zároveň na kurzu pracujeme s tím, že „Kdo nehoří, nezapálí“, tzn. jak udržet energii a dobrou náladu u sebe, i když je situace nepřehledná. Máme mnohem více práce, povinností, a ne všechno jde samo a hladce. Není lehké motivovat tým a zároveň i sebe. A my si ukážeme, jak na to v každodenním životě.

Podívejte se na VIDEO POZVÁNKU.

Obsah

  • Co je nyní pro můj tým důležité, co řešíme – změny, cíle, úkoly atmosféra

  • Co dělat, když si tým neví rady, protože „je vše jinak“

  • Co dělat, když je v týmu špatná nálada.

  • Jak udržet výkon, když nám chybí lidé.

  • Jak sdělit nepříjemnou informaci.

  • Jak si dlouhodobě udržet svoji dobrou energii – Kdo nehoří, nezapálí.

  • Tipy z praxe, aby se tým „nahodil“.

Cílová skupina

Kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí zdokonalovat. Pro všechny, kteří mají svůj tým – ať už projektový nebo stálý. Kurz je určen pro ty, kterým záleží na tom, jestli je tým v pohodě a jak se mu pracuje. Kurz je určen pro ty, kteří se svým týmem chtějí dosahovat dobrých výsledků v jakékoli době. A kteří chtějí zůstat být na špici jako vedoucí nebo manažeři.

V ceně kurzu je zahrnuto:

  • elektronické potvrzení o účasti,
  • studijní materiály v tištěné nebo elektronické podobě (dle formy účasti).
Chcete proškolit více osob ze své firmy? Rádi pro vás připravíme firemní školení na míru vašim potřebám.
Více informací o firemních školeních na míru.

Lektor

Michaela Daňková
Michaela Daňková
mentor, kouč a lektor
Linkedin profil
Vystudovala sociologii, následně psychologii se specializací na psychologii práce a organizace. Absolvovala konzervatoř Jaroslava Ježka, dramatický obor pod vedením Ivana Vyskočila. Více než 15 let se věnuje lektorství a koučování. Specializuje se na rozvoj manažerských dovedností. Mezi její klienty patří významné firmy z oblasti telekomunikací, bankovnictví, dopravy a farmaceutického průmyslu.

Místo a čas konání

Školicí centrum Controller Institut
Voctářova 5, Praha 8
tel: +420 226 211 694

13. 4. 2021 | úterý | 09:00 - 17:00

Na případnou změnu Vás včas upozorníme.

Příjezd

Autem: příjezd z centra přes Rohanské nábřeží a pokračovat do ulice Voctářova kolem Kauflandu, který bude po pravé straně nebo přes Holešovickou tržnici a Libeňský most naproti Kauflandu odbočit doleva na Voctářovu ulici. Další možná cesta je přes Holešovičky odbočit směr Bulovka a dolů kolem Libeňského zámečku a opět do ulice Voctářova. Sídlo naší společnosti je v budově DOCK One naproti Metrostavu.

MHD: metro linka B nebo tramvají 1, 14, 16, 25 na zastávku Palmovka případně tramvají 10 zastávka Divadlo pod Palmovkou, odtud se vydejte pěšky po ulici Zenklova směr Libeňský zámek a u Divadla pod Palmovou odbočte doleva do ulice Koželužská. Na konci této ulice uvidíte budovu DOCK One, kde je sídlo naší firmy. DOCK One je naproti budovy Metrostavu. Informace o spojích MHD naleznete zde: http://spojeni.dpp.cz


Parkování

1) Nejlépe přijeďte metrem a auto nechte na záchytných parkovištích.
2) Zaparkujte v Kauflandu, kde máte zaručené parkovací místo - první 2 hodiny zdarma, poté 50 Kč za každou započatou hodinu.
3) Zaparkujte na parkovacích zónách, upozorňujeme, že jsou brzy plné. Cena parkování je od 20 Kč/hod. Doporučujeme využít aplikaci nebo web pro parkování www.parkujvklidu.cz. Parkovat můžete na smíšených (fialových) zónách a při využití aplikace můžete i na modrých (lokaci naleznete na přiložené mapce).


Jak to u nás vypadá

Odpovědný manažer

Lenka Müllerová
lenka.mullerova@controlling.cz
+420 777 773 838

OBJEDNAT7 900 Kč bez DPH
Hygienická opatření v Controller Institutu
Stáhnout v PDF (47.62 KB)

Kontaktní údaje:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

nahoru
Controller Institut, Contrast Consulting Praha, spol. s r.o.
Vladimírova 12, 140 00 Praha 4
Telefonní spojení: +420 224 314 410
Email: info@controlling.cz

IČ: 62912348
DIČ: CZ62912348

© 2020 Controller Institut