Controller Institut

Komplexní školení pro
finance a controlling
První a jediní v ČR
Více

Spojte školení s teambuildingem: Controller Institut z Vás udělá podnikatele na 2 dny

Spojte školení s teambuildingem: Controller Institut z Vás udělá podnikatele na 2 dny
Ivana Dvořáková27.6.2017
Real Business z Vašich zaměstnanců udělá na dva dny podnikatele. Postaví je před skutečné rozhodovací problémy, které řeší Vaše firma. A kde se tím podnikatelem stanou? Nad hrací deskou. Real Business je totiž desková hra, a proto se hodí i jako teambuilding. Jaké jsou jeho výhody?  

3 přínosy deskové hry Real Business pro Vaše zaměstnance:

 

1. Stanou se na dva dny podnikateli

 

Investovat více do inovací? Nebo do marketingu? Či rovnou vstoupit na nové trhy? Zaměstnanci se učí zvládat situace, které nastávají přímo ve Vaší firmě. Nesmí přitom ani na okamžik zapomenout na hlavní cíl – finanční stabilitu firmy a její výkonnost.

 

Citát účastníka: "Super zobrazení reálného businessu."

2. Oproti semináři si zapamatují mnohem více

 

Zaměstnanci během prvního dne po běžném školení zapomenou 60 % nových informací. Z Real Business si budou pamatovat ale mnohem více. Protože místo poslouchání si situace sami zažijí.

 

Citát účastníka: "Postupem času jsem stále více chápal probírané téma."

3. Vaše oddělení potáhnou za jeden provaz


Zaměstnanci uvidí podnikání z jiných úhlů pohledu, než jsou zvyklí ze svých pracovních pozic. Různá oddělení mají různé cíle: finance chtějí snižovat náklady, marketéři chtějí navýšit rozpočet na propagaci, apod. Real Business pomůže Vašim zaměstnancům pochopit, že mají sledovat společný cíl.

Citát účastníka: "Člověk získá zkušenost s nadhledem, když v praxi je jen kolečnkem v soukolí."

 

Co dalšího o Real Business řekli účastníci?

 

"Velmi akční."

"Neočekávala jsem, že mě to tak pohltí."

"Líbila se mi forma hry. překvapivě zajímavá a soutěživá."

 

Chci více informací/přihlášku

 

Pro koho se Real Business hodí?

 

- třeba pro Vaše marketéry
- nebo pro lidi z obchodu, vaše account manažery
- či pro Vaše IT specialisty
- nebo právě pro Vás – pro lidi z HR...
Zkrátka pro všechny, jejichž denním chlebem nejsou finance.

zpět na všechny články

Další články

Minulý týden se v Senohrabech u Prahy uskutečnilo jubilejní 20. Controllingové fórum. Jeho tématem byl controlling v digitálním věku. Za řečnickým stolkem se představili jednatelé a finanční ředitelé velkých společností.
Do našeho průzkumu o mobilních aplikacích se zapojilo 100 respondentů, převážně z controllingu a financí. Poměr mezi oběma obory byl téměř 50:50. Nemohli jsme toho nevyužít a nepřinést zajímavá srovnání. Kdo zvládá timemanagement lépe, controlleři nebo finančníci? Jak se obejdou bez aplikace k ukládání úkolů?
Tři příběhy třech mužů Franty, Karla a Pepy jsou metaforou ke třem možným scénářům konce intervencí v českých podnicích. Jsou podniky, které intervence využili ve svůj prospěch, jiným to umožnilo pokračovat a propadnout se hlouběji ve svých neřestech a v posledním případě jsme vlastně umožnili zahraničním zájemcům dostat se snadno k našemu majetku.      
Česká asociace pro finanční řízení (CAFIN) minulý týden vyhlásila na setkání svých členů v pražské Galerii Louvre nejlepší diplomovou práci z oblasti podnikové ekonomiky, financí a účetnictví. Vítězkou za rok 2016 se stala Tereza Fixová z Masarykova ústavu vyšších studií ČVUT s diplomovou prací „Business Intelligence v oblasti rychloobrátkového zboží“. 

Kontaktní údaje:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

nahoru
Controller Institut, Contrast Consulting Praha, spol. s r.o.
Vladimírova 12, 140 00 Praha 4
Telefonní spojení: +420 224 314 410
Email: info@controlling.cz

IČ: 62912348
DIČ: CZ62912348

© 2017 Controller Institut