Jsme Ježíškovým vnoučetem

Jsme Ježíškovým vnoučetem
31.1.2018
Jako každý rok před Vánoci jsme vyrobili kasičku do které mohli všichni přispět. Tentokrát jsme vybrali báječný projekt Českého rozhlasu - Ježíškova vnoučata. Měli jsme velkou radost, že máme tak štědrý kolektiv a sešla se nám taková suma, že jsme mohli pořídit velkou televizi do Domova pro seniory Pohodlí v Litomyšli.  Krásný děkovný dopis ale hlavně vědomí, že díky nám si mohli senioři zpříjemnit nejen vánoční svátky nás hřeje dodnes.   
zpět na všechny články

Další články

Kdyby klasický controlling skutečně zmizel, asi by o tom nepotřeboval dvoudenní konferenci. Na 29. ročníku Controllingového fóra se sešlo přibližně 150 controllerů a finančních profesionálů z výroby, energetiky, logistiky i státní správy. Poprvé v historii akce přesně půl na půl ženy a muži, 57 % z nich tu bylo vůbec poprvé. Z přednášek a diskusí vyplynulo pět témat, která v oboru rezonují víc než jiná.
Mám pocit, že nikdy dřív se svět kolem nás neměnil tak rychle jako dnes. Každý den přicházejí nové technologie, mění se způsob práce, komunikace i očekávání firem. To, co ještě nedávno fungovalo jako osvědčený standard, dnes často nestačí. A právě proto je vzdělávání důležitější než kdy dřív.
Zcela prvotní a neoddiskutovatelná role účetnictví připadá  potřebě poskytovat všeobecně respektovaný kontrolní obraz poskytovatelům kapitálu – typicky společníkům, investičním fondům, bankám. Účetní evidence, kterou ve své firmě vedete, se proto řídí pravidly – standardy, které reflektují tuto potřebu s jasnou prioritou.
Umím řídit změnu? Umím svůj nápad zrealizovat a především prodat tak, abych vydělal? Umím poznat, co se nedaří, bez zbytečných odkladů?
nahoru