Spojení na firmu

Sídlo a fakturační adresa

Controller Institut s.r.o.
Voctářova 2449/5
180 00 Praha 8 

IČO: 62912348
DIČ: CZ62912348

Odkaz na Obchodní rejstřík 

tel:  +420 224 314 410 
email:  info@controlling.cz
fakturační email: faktura@controlling.cz
 

 

 

Kde nás najdete v Praze

Jak se k nám dostanete?

Autem: příjezd z centra přes Rohanské nábřeží a pokračovat do ulice Voctářova kolem Kauflandu, který bude po pravé straně nebo přes Holešovickou tržnici a Libeňský most naproti Kauflandu odbočit do leva na Voctářovu ulici. Další možná cesta je přes Holešovičky odbočit směr Bulovka a dolů kolem Libeňského zámečku a opět do ulice Voctářova. Sídlo naší společnosti je v budově Dock One naproti Metrostav a.s.

MHD: metro linka B a tramvají 1, 14, 16, 25 na zastávku Palmovka případně tramvají 10 zastávka Divadlo pod Palmovkou, odtud se vydejte pěšky po ulici Zenklova směr Libenský zámek a u Divadla pod Palmovou odbočte doleva do ulice Koželužská. Na konci této ulice uvidíte budovu Dock One, kde je sídlo naší firmy. Dock One je naproti budovy Metrostavu. Informace o spojích MHD naleznete zde: http://spojeni.dpp.cz

Kde zaparkovat?

V okolí naší společnosti jsou zavedeny parkovací zóny. Cena parkování je 20 Kč/hod. Doporučujeme využít aplikaci nebo web pro parkování www.parkujvklidu.cz. Parkovat můžete na smíšených (fialových) zónách a při využití aplikace můžete i na modrých. Dále je možné parkování v Kauflandu 2 hod/zdarma, další hodina placená (lokaci naleznete na mapce).

nahoru
© 2024 Controller Institut