Reference

"Tento cyklus mi poskytnul základní porozumění ke klíčovým finančním pojmům a výkazům, což je nezbytné pro každého, kdo se chce orientovat v podnikových financích. Pomohl mi efektivně interpretovat finanční data a lépe chápat finanční zdraví naší společnosti. Cyklus je ideální pro neekonomy, kteří chtějí posílit své kompetence a získat cenné dovednosti pro svou kariéru."
Marek P., Technický ředitel, NC Line a.s.
"Cyklus „Praktické finance pro nefinanční manažery“ bych určitě doporučila všem, kteří s podnikovými financemi nemají mnoho zkušeností. Výklad lektorů pana Kostihy a pana Nekvapila byl srozumitelný a podložený mnoha příklady. Oceňuji i rozsáhlé podkladové materiály, které byly při výuce i při studiu na zkoušku velice přínosné."
Lucia E., Senior Executive Assistant, Deloitte Advisory s.r.o.
"Cyklus "Praktické finance pro nefinanční manažery" bych jako celek doporučila. První část "Podnikové finance" byla hlavně díky panu lektorovi V. Kostihovi velmi poutavá a zároveň přínosná, kdy informace zde získané využiji jak v pracovním, tak v osobním životě. Během první části nám bylo objasněno např. působení finanční páky, cyklus obratu peněz a spousta dalších. Nicméně nejvíce oceňuji příklady z praxe a zprostředkování pochopení základních finančních principů.
Druhá část zaměřená na cotrolling s panem lektorem T. Nekvapilem pro mne byla také přínosem. Tématicky do tohoto bloku bylo zařazeno velmi mnoho informací a myslím, že tento blok by mohl být o jeden den delší. Tématicky zde byly zopakovány některé pojmy z prvního bloku a dále informace, které se týkají kalkulací, forecastů a budgetu a např. outsourcingu. Zařazeno opět hodně příkladů z praxe. Je dobré, že je tento cyklus možné zakončit zkouškou, protože mě to donutilo si probraná témata znovu projít a utvrdit tak v paměti."

Lucie B., Controller, HÖDLMAYR Logistics Czech Republic a.s.
"Výborný cyklus, obsáhlý a přesto efektivní, účelný. Perfektní školení obou lektorů se, přes svou odbornost, s lehkostí přijímá zejména díky profesionálnímu, osobitému a mnohdy vtipnému výkladu.
V neposlední řadě musím zmínit skvělou připravenost kurzu, profesionalitu a veškerou komunikaci ze strany Controller Institutu.
Oba semináře naprosto naplnily má očekávání a pomohly mi se opět posunout trochu dál v mém pracovním i osobním rozvoji."

Oldřich S., Delivery Manager, innogy Business Services CZ, s.r.o.
"Cyklus mi přišel velmi přínosný. Oba lektoři byli odborníky ve svých oblastech. Pan Kostiha měl z podstaty probírané látky o něco jednodušší a stravitelnější výklad, pan Nekvapil toho měl na probrání daleko více ve zhustěnější formě. :)"
Tomáš M., Generální ředitel, ABEL-Computer s.r.o.
"S obsahem obou seminářů jsem byl moc spokojen, stejně jako s organizačním zabezpečením. Nenapadá mě nic, co by se dalo Vašim seminářům vytknout."
Jiří J., Hlavní účetní, Zátiší Catering Group a.s.
"Vše, co jsem potřeboval vědět, jsem se dozvěděl. Pro mne byl cyklus určitě přínosný. Lektoři mají každý svůj vlastní styl přednášení, ale v obou případech je to velmi zajímavé, výklad je ve svižném tempu, ale i tak je prostor pro diskuzi nad probíranými tématy. Organizace i prostory, ve kterých probíhal, byly také bezvadné."
David S., Adastra, s.r.o.
"Vystoupení obou lektorů bylo velice zajímavé a určitě nebylo nudné. Z obou témat jsem si odnesl hodně nových informací a oživil jsem si ty informace, s kterými jsem delší dobu nepracoval. Získal jsem základní informace, jak fungují finanční toky, banky a další peněžní instituce."
Petr J., Lean Manufacturing Manager, SANDVIK CHOMUTOV PRECISION TUBES spol. s r.o.
"Dovolte mi, abych vám ještě jednou poděkoval za vaši perfektní organizaci obou vzdělávacího cyklu Praktické finance pro nefinanční manažery.
Zároveň bych chtěl pochválit vaše lektory, kteří probíraná témata zařadili do ucelených bloků a velmi srozumitelně a pomocí praktických příkladů probíraná témata vysvětlili.
Musím říci, že po dlouhé době jsem opět absolvoval seminář, na kterém se za prvé probralo velké množství informací v relativně krátkém čase a za druhé byly podány tak, že jsem je zvládal vstřebávat, psát si poznámky a popř. se téma mohlo hned otevřít k diskuzi. K následnému tréninku mě pak pomohly materiály a skripta, které jsou přehledně zpracovány.
Přeji hodně dalších budoucích vzdělaných nefinančních manažerů."

Ivan T., Vedení společnosti, TAUER ELEKTRO a.s.
"Všichni účastníci dvoudenního tréninku si velmi pochvalují přístup lektora jak v teoretickém tak i v praktickém výkladu. Výborné bylo také propojení právě těchto dvou částí teorie a praxe do příkladů z naší společnosti.
Před tréninkem měli kolegové z oddělení PPO smíšené pocity například jak dělat objednávky a následné smlouvy. Nyní po vysvětlení a pochopení problematiky jsou schopni plánovat, sami vyjednávat a dalšímu oddělení předat kompletní informace se všemi náležitostmi.

Velice rád využiji Vaše služby, znalosti i dovednosti při dalších školeních."

Petr T.
"Byla jsem spokojena jak s obsahem, tak s lektory. Cyklus mi pomohl v začlenění do finančního oddělení, kde v současné době pracuji, i když jsem původně vystudovala strojírenství a pracovala v kvalitě. Určitě ještě v budoucnu využiji některý z Controller Institutem nabízených vzdělávacích seminářů."
Lucie G., Controller, JTEKT Automotive Czech Plzen s.r.o.
"Účast mi umožní lepší komunikaci na úrovni finančního řízení."
Libor Š.
"Profesionalita lektora se znalostí praxe."
Renata B., Process Engineering Manager, ALLTUB CENTRAL EUROPE s.r.o.
"Výborný nápad, velmi dobře využitý. Osobní přímý zážitek je nejlepší cesta jak se naučit mnoho nových poznatků."
Kateřina D., CSA Services, s.r.o.
"Perfektní komplexní manažerský trénink. Děkuji."
Michal B., Institut EuroSchola o.s.
"Výborné praktické cvičení s financemi v podniku a pochopení všech finančních
toků. Skvělé pro strategii financí ve firmě."

Miroslav J., Controlling, EvoBus Česká republika s.r.o.
přehled referencí
nahoru
© 2024 Controller Institut