Reference

"Tento cyklus mi poskytnul základní porozumění ke klíčovým finančním pojmům a výkazům, což je nezbytné pro každého, kdo se chce orientovat v podnikových financích. Pomohl mi efektivně interpretovat finanční data a lépe chápat finanční zdraví naší společnosti. Cyklus je ideální pro neekonomy, kteří chtějí posílit své kompetence a získat cenné dovednosti pro svou kariéru."
Marek P., Technický ředitel, NC Line a.s.
zobrazit další
"Užasně zvládnuté školení přes Teams. Lektor zvládl všechno naprosto perfektně. Nebyl problém protáhnout školení dokud neodpoví veškeré otázky. "
Lukáš U., Operation Excellence engineer, AWL-Techniek CZ s.r.o.
zobrazit další
"Controller Institut doporučuji. Absolvovala jsem cyklus Business Analytik a setkala se s inspirujícími profesionály a tím myslím lektory i absolventy. Projektová manažerka Michaela Pokorná nám poskytovala všechny potřebné informace včas a zajistila hladký průběh celého cyklu. Zároveň se Michaele dařilo udržovat takřka rodinnou atmosféru. Lektoři jsou profesionálové z oboru, kteří za sebou mají spoustu odvedené práce a zkušeností, zároveň vše umí předat a vysvětlit. Skutečně zde platilo, že žádná otázka není "blbá". Konkrétně kurzy s Martinem Potančokem jsem si vyloženě užila - je to jeden z nejlepších lektorů, jaké jsem kdy měla možnost potkat. K tomu všemu kurzy probíhají ve velmi příjemných prostorech s dostatkem kvalitní kávy, čaje a barevných svačin. V neposlední řadě je fajn, že kurzy lze absolvovat v rámci některých dotačních programů a ušetřit tak značnou část nákladů."
Monika Č.
"Cyklus je vhodný nejen pro finance a controlling. Jeho obsáhlá náplň pokryje mnoho odvětví společnosti. Lektoři vědí, o čem mluví, a dovedou podnítit k větší zvídavosti v problematice. Rozhodně doporučuji."
Pavel V., HAAS + SOHN Rukov, s.r.o.
zobrazit další
"Díky školení jsem dokázala více pochopit, co se ode mně (controllera) přesně očekává a co já naopak mohu firmě navíc poskytnout. Lektoři jsou ve svém oboru velmi zkušení a dokázali nám předat velmi cenné znalosti, které se ani ve škole nedozvíme. Znalosti získané z tohoto cyklu jsem okamžitě využila ve své firmě. Také si velmi cením vstřícného přístupu projektových manažerek a jejich laskavého jednání. Nejlepší je dle mého názoru se školení osobně zúčastnit, protože mezi výhody patří kromě osobního kontaktu s lektorem i networking, kdy se se spoluúčastníky můžete vzájemně podělit o zkušenosti, nebo si vytvoříte nové pevné přátelství (můj případ)."
Tuyet Nhung N., Financial Controller, Kermi s.r.o.
zobrazit další
"Kurz Finanční Controller je přínosný pro uchazeče, kteří už nějakou chvíli působí v rámci controllingu (ku příkladu jako inspirace pro nové metodiky/praktiky, které mohou zkusit aplikovat v rámci firem, kde působí). Zároveň je přínosný i pro uchazeče controllingem nepolíbené, kteří na druhou stanu budou těžit právě z uceleného a přehledného podání celkové problematiky controllingu, obzvláště jelikož je kurz prokládán vhodně praktickými příklady i příklady z praxe. Co také bylo zřejmé na první pohled byl profesionální přístup všech přednášejících tak i celého Controller Institut Team-u jak z pohledu organizace, tak z pohledu průběhu celého kurzu. Hlavně byl kladen důraz na pochopení problematiky každého účastníka kurzu a doplňující dotazy od účastníků nejenom rozšířily diskuzi ba dokonce vždy byly vítány a pomohly k hlubšímu prozkoumaní daného tématu."
Aleksandar Č., FAAS Senior, Ernst & Young Audit, s.r.o.
zobrazit další
"Chtěla bych poděkovat za možnost absolvovat cyklus Výrobního controllera. Mám pocit, že mi to opět vrátilo nadšení do mé práce.
Všichni lektoři i organizátoři v Controller Institutu mi přišli velmi sympatičtí, chytří a čeho si hodně na lidech vážím...i skromní.
Měla jsem na kurzech pocit skvělé interakce a přineslo mi to možnost dívat se na svou práci z jiného úhlu pohledu.
Moc vám fandím a jsem ráda, že seznamujete controllery s novými trendy na trhu, jak říkáte vy "udržujete v kondici"."

Jitka D., Controller, 5M s.r.o.
zobrazit další
"Velmi zajímavá témata, zkušení lektoři schopní teorii doplňovat poznatky z praxe, příjemné prostředí. Jednalo se o semináře, u kterých jsem neměl pocit promarněného času, necítil jsem potřebu je předčasně opustit. Vřele doporučuji!"
Ondřej P., Jednatel / Finanční ředitel, Altestra s.r.o.
zobrazit další
"Cyklus Finančního manažera jsem si zvolil zejména proto, že jsem chtěl dostat ucelený pohled na finanční řízení. Ačkoli je cyklus určen především pro finanční manažery, mně jako „nefinančákovi“ to dalo ještě mnohem více a rozhodně jsem se v něm neztratil. Vyzdvihl bych zejména:
- vysokou kvalitu všech lektorů nejen po odborné, ale i po lidské stránce. Všichni byli připraveni zodpovídat jakékoli otázky s potřebným rozhledem i nadhledem
- široký záběr a zároveň variabilitu témat dle požadavků skupiny včetně mnoha příkladů z praxe
- přátelskou atmosféru kurzu. Všichni účastníci jednotlivých kurzů s vysokou motivací se „něco dozvědět“
- výbornou organizaci všech modulů a příjemné výukové prostory včetně velmi chutného občerstvení
Osobně velmi doporučuji. Až budu v budoucnu uvažovat o dalším vzdělávání v oblasti financí či controllingu, určitě to bude zase zde."

Zbyněk P., Head of Sales, RWE Gas Storage CZ, s.r.o.
zobrazit další
"Velmi užitečné obsahem – cyklus není jenom opakování té samé věci pořád dokola, ale zahrnuje dost širokou oblast (hodnocení nákladů, investice, Power BI, prezentační dovednosti). Hodně praktických příkladů a sdílení zkušeností z praxe. Zkouška na závěr určitě není jenom formalita a závěrečná práce mě donutila vidět svoji práci z trochu jiného úhlu než je obvyklá „provozní slepota."
Gabriela G., IT Controller, Stora Enso Woodproducts Ždírec s.r.o.
zobrazit další
"Příklady z praxe, praktické zkušenosti, přizpůsobení se potřebám posluchačů. Všichni lektoři profesionálové, srozumitelný výklad, konstruktivní odpovědi na dotazy účastníků, příklady z praxe, přizpůsobení se potřebám posluchačů.

Hodnocení organizátora školení:
Profesionální přístup, vše perfektně připravené – materiály, občerstvení. Ochotní a vstřícní pracovníci CI. Po organizační stránce – jedno z nejlepších školení, kterého jsem se zúčastnila."

Věra B., Technik nákupu, THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH, a.s.
zobrazit další
"Cyklus vzdělávání Certifikovaný IFRS specialista bych zhodnotila velmi kladně a doporučila bych ho všem, kteří mají potřebu a zájem se ve své profesi vzdělávat a získat tak přehled o koncepci IFRS a jeho standardech. Osobně mi kurz pomohl ještě více se orientovat v oblasti konsolidace a sestavení konsolidované účetní závěrky. Celým cyklem nám přednášel tým kvalitních lektorů s velmi přátelským přístupem.
Závěrem bych neměla zapomenout i na profesionální organizaci celého cyklu."

Stanislava O., CIRCLE Education s.r.o.
zobrazit další
nahoru
© 2024 Controller Institut