Reference

"Díky školení jsem dokázala více pochopit, co se ode mně (controllera) přesně očekává a co já naopak mohu firmě navíc poskytnout. Lektoři jsou ve svém oboru velmi zkušení a dokázali nám předat velmi cenné znalosti, které se ani ve škole nedozvíme. Znalosti získané z tohoto cyklu jsem okamžitě využila ve své firmě. Také si velmi cením vstřícného přístupu projektových manažerek a jejich laskavého jednání. Nejlepší je dle mého názoru se školení osobně zúčastnit, protože mezi výhody patří kromě osobního kontaktu s lektorem i networking, kdy se se spoluúčastníky můžete vzájemně podělit o zkušenosti, nebo si vytvoříte nové pevné přátelství (můj případ)."
Tuyet Nhung N., Financial Controller, Kermi s.r.o.
"Velice mě těší, že mohu napsat recenzi pro Controller Institut, kde jsem nedávno prošel certifikovaným školícím cyklem Finanční controller a nemohu si ho vynachválit.
Informace v jednotlivých školících dnech byly podány na velice profesionální úrovni od odborníků z praxe a obsahovaly jak potřebnou teorii, tak i z větší míry zasazení probíraných témat do reálných společností, což beru pro pochopení controllingu a financí jako obrovské plus. Ke všem školením jsou samozřejmostí i velice dobře zpracované podklady v tištěné i elektronické podobě.
Dále musím vyzdvihnout velice profesionální a proklientský přístup organizačního týmu, který byl vždy ochotný zajistit a zodpovědět vše potřebné pro spokojenost klienta.
V neposlední řadě musím do svého hodnocení zohlednit reprezentativní prostor, kde se školení konají, který zajišťuje dostatek prostoru pro společné setkávání a diskuzi školených i lektorů, velice dobře vybavené učebny, dobrou kávu, občerstvení, a dokonce i knihovnu s odbornou literaturou.
Pokud toto všechno sečtu, můžu si s jistotou dovolit říct, že je Controller Institut jednoznačná volba při výběru vzdělávání controllingu a financí v ČR a těším se na další spolupráci."

Jan L., Provozní ekonom, PKS stavby a.s.
"Cyklus Finanční controller má všechny klady, které může mít a žádné zápory. Vyzdvihla bych setkání s odborníky z praxe a diskusi nad probíraným tématem.
Jestli chcete jít na seminář/školení, díky kterému si uděláte volný den v práci a dáte si při něm nohy nahoru, tak si určitě vyberte něco jiného. Pokud ovšem chcete prohloubit své znalosti v oblasti controllingu, setkat se s odborníky z praxe a diskutovat nad daným tématem, tak je tento cyklus přesně pro Vás.
Kurzy od Controller Institutu jsou na velmi vysoké úrovni (lektoři, osobní přístup, skvělé prostředí). Všem můžu jen doporučit."

Kamila G., Vedoucí oddělení controllingu, Kovárna VIVA a.s.
"Školení předčilo veškerá má očekávání. Do tohoto cyklu kurzů jsem nastupovala s minimem zkušeností s Controllingem, ale díky přehledné struktuře a zkušenostem jednotlivých lektorů se mi podařilo pochopit komplexně celý proces včetně směru, kterých bych se měla jako nový Controller vydat."
Šárka L., Controller junior, Magna Cartech, spol. s r.o.
"Celý cyklus se mi velmi líbil. Rozhodně bych ho doporučil všem, kdo pracují (nebo chtějí pracovat) v controllingu. Dostal jsem spoustu zajímavých informací z hlediska teorie i praxe. Je jasné, že ne vše využiji (s ohledem na velikost a charakter firmy, ve které pracuji), ale jak se říká: potřebovat to nemusím, umět to mohu. Na druhou stranu jsem dostal i dost tipů, které se u mého zaměstnavatele mohou zavést. Jeden jsem i s poměrně velkým úspěchem zavedl. Konkrétně se jednalo o doporučení dělat co nejjednodušší reporting vůči managementu, čímž jsem přišel s něčím, co u nás ve firmě dosud nebylo. Minimálně u mého nadřízeného, který je též jednatelem firmy, je vidět, že se na nový (jednostránkový a co nejjednodušší) report velmi pozorně dívá (též dostává v kopii i podobné reporty pro ostatní členy managementu, ředitele obchodních divizí, které též evidentně prochází). Mimochodem i naše nadřízené u mateřské společnosti v Německu takové reporty evidentně zaujaly. Další tipy budu určitě zavádět podle toho, jak se budou hodit (kalkulace apod.). Čili mohu jen poděkovat za cyklus. Za sebe bych doporučil absolvovat celý cyklus včetně přípravných kurzů."
Jaromír M., Finanční kontroler a účetní
"Kurz Finanční controller jsem absolvovala jako svůj první ucelený vzdělávací program v oblasti controllingu. Oceňuji koncepci kurzu, který je rozdělen na cykly, které na sebe navazují. Obsahují část teoretickou i praktickou, ukázky z praxe a trendy v controllingu, což považuji za velmi přínosné. Tento kurz mi pomohl rozšířit si obzory v oblasti controllingu, ujistila jsem se však také, že nástroje controllingu, plánování, reportingu atd., umím vyžívat správně. Kurz Finanční controller vřele doporučuji všem controllerům, nejen začátečníkům. I zkušení účastníci kurzu si odnesou cenné informace a nové pohledy či směry z oblasti controllingu a to díky profesionalitě a vysoké odbornosti lektorů, kteří nám účastníkům kurzu dokázali vždy pohotově danou problematiku vysvětlit na konkrétních příkladech a podělit se s námi o své zkušenosti. Za užitečné považuji i poskytnuté výukové materiály, ze kterých mohu dále čerpat. Organizace kurzu a komunikace se zaměstnanci Controller institutu byla bez chybičky!!!"
Jana J., Vedoucí controllingu a reportingu, Mountfield a.s.
"Kurzy jsou na špičkové úrovni: zkušení lektoři, příjemné prostředí, skvělá organizace, osobní a vstřícný přístup nejen lektorů, ale i všech zaměstnanců Controller Institutu.
Získané znalosti jsou užitečné jak pro účetní, tak i pro controllery. Každý lektor je ochoten pomoci i po školení, pokud někdo z absolventů potřebuje s něčím poradit."

Tatiana R., Controller
"Jsem ráda, že jsem absolvovala celý modul kurzu finanční controller. Jelikož je to cyklus ucelený a jednotlivé cykly na sebe navazují. Je nutno si projít jak část teoretickou i praktickou (řešení příkladů).
Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tzn. uchazeče, kteří v controllingu aktuálně nepracují tak pro pracovníky controllingu.
Přístup lektorů, kvalita výuky, zázemní controller institutu i poskytnuté materiály hodnotím na jedničku. Opravdu nemohu nic vytknout."

Zuzana K., Financial Section Manager, Toray Textiles Central Europe s.r.o.
"Velmi si cením profesionality a praktického přístupu přednášejících zaměřeného na implementaci a využití controllingu v konkrétních reálných podnicích ."
David M., Head of workout
"Cyklus mi přinesl nový pohled na problematiku controllingu. Obzvlášť různorodé přístupy firem prezentované v praktické části byly inspirativní. Nezastupitelnou roli hrála rovněž teoretická část s širším záběrem, než se kterým jsem se zatím v maloobchodní firme setkal. U přednášejících jsem ocenil jejich odbornost, zřetelně pozitivní přístup k tématu, ochotu i schopnost odpovídat na dotazy."
Jan S., Finanční analytik, ROSSMANN,spol.s r.o.
"Celý kurz Finanční controller byl pro mě velmi přínosný, protože mi pomohl pochopit, jak by mělo oddělení controllingu v našem podniku fungovat. Nejvyšší přidanou hodnotou tohoto kurzu jsou široké zkušenosti lektorů z praxe, které jsou ochotni předávat studentům. Nejedná se tak o suché memorování teorie. Rozhodně doporučuji všem, kteří se snaží nově zavést controlling do společnosti a samozřejmě i jako teoreticko-praktický základ pro toho, kdo se chce věnovat controllingu naplno. V souvislosti s tím bych rád získané vědomosti rád rozšířil v navazujícím kurzu Diplomovaný controller."
Jiří L., Finanční ředitel, Mavel, a.s.
"Kurz hodnotím velmi kladně, líbilo se mi spojení teorie a praxe. Oceňuji i možnost nahlédnutí do různých způsobů controllingu v mnoha společnostech. Kladně hodnotím kvalifikaci lektorů, práci asistentek a také místa konání kurzů.
Jediné co bych možná vytkla bylo to, že kurz byl určen jak pro úplné začátečníky tak pro ty, kteří už se controllingu věnují. Někdy bylo i pro mě těžké danou látku pochopit, protože jsem to v práci nedělala.
Celkově bych kurz určitě dále doporučila a také doporučovat budu. Pokud budu mít ještě možnost, ráda se zúčastním i dalších kurzů."

Jitka H., Finanční účetní, LANEX a.s.
"Kurz „Finanční controller“ bych určitě hodnotila pozitivně, lektoři přednášeli danou problematiku srozumitelně a vždy ji vhodně doplnili praktickými příklady. Kurz bych doporučila především zaměstnancům z výrobních podniků a s již alespoň drobnými znalostmi z oblasti controllingu."
Barbora D., Ekonom, Středisko společných činností AV ČR, v. v. i.
"Perfektní organizace celého cyklu školení „Finanční controller“, profesionální a zkušení lektoři, kteří dokáží okamžitě reagovat na konkrétní situace z praxe a udržet pozornost posluchače po celou dobu přednášky."
Martina J., Odborný referent, Středisko společných činností AV ČR, v. v. i.
"Tento cyklus skvěle balancuje teoretické vysvětlení práce controllera (její úskalí a aktuální trendy) s výpočty konkrétních příkladů. Penzum času na seminářích je využito velmi efektivně, a mohu proto vřele doporučit."
Ondřej H., Intercompany Accountant
"V cyklu „Finanční controller“ jsem si rozšířila své znalosti v oblastech nástrojů controllingu, nákladů, kalkulací, plánování a reportingu. Zajímavé byly pro mne i praktické ukázky toho, jak to funguje v jiných firmách.
Na pozici controllera pracuji teprve krátkou dobu a tak mohu tyto nové informace využít pro svou práci a vidět věci trochu z jiné perspektivy."

Hana K.
"Hodnotím velmi pozitivně. Lektoři byli velmi ochotní a snažili se zaujmout. Propojovali teorii s praxí, což vidím jako největší přínos. Také jsem byla součástí výborné skupiny, která rozváděla nejednu debatu a to bylo taktéž velmi zajímavé.
Určitě bych celý cyklus doporučila všem, kteří s controllingem začínají či si chtějí osvěžit jeho podstatu. Nejvíce zajímavý a užitečný blok školení byl pro mne Nákladový controlling."

Eva T., Referent Controllingu, KS Kolbenschmidt Czech Republic, a.s.
"Celý cyklus byl velmi přínosný. Jednotlivé moduly na sebe dobře navazují, vhodně zkombinovaná je také teorie s praxí. Druhý modul byl hodně zaměřený na výrobní podniky, tam bych viděla menší praktičnost a využití např. pro služby či státní správu. Přednášející byli na velmi dobré úrovni. Celkově mi kurz poskytl dobrý základ a představu o tom, co controlling je a jaké jsou jeho možnosti. Nemalou výhodou je také možnost porovnat své zkušenosti a vyměnit si rady s ostatními účastníky."
Lucie P., Head Of The Accounting Department, TSR Czech Republic s.r.o.
"Cyklus „Finanční controller“ mi poskytl mnoho užitečných informací o současném vývoji controllingu v oblasti teorie i praxe. Bylo velice přínosné konfrontovat mé osobní zkušenosti se zkušenostmi kolegů z oblasti finančního řízení. Tyto poznatky rád využiji ve své praxi a tím posunu naší společnost v oblasti controllingu a finančního řízení zase o úroveň výš."
Roman P.
"Controller Institut má oproti íným vzdelávacím centrám výhodnú pozíciu a to z hľadiska odborníkov z praxe. V inštitúte som absolvovala vzdelávací cyklus Finanční controller. Človek mal možnosť nakuknúť do oblastí controllingu z rôznych uhlov pohľadu, v rôznych spoločnostiach a oblastiach pôsobenia. Vnímam to ako obohacujúcu skúsenosť pre rozšírenie pohľadu kontrolóra a taktiež vyjdenie zo svojho tradičného boxu, v ktorom pracuje. Nové poznatky prinesú zo sebou vždy nové myšlienky a vynatie zo zabehnutej reality podniku."
Katarína G., Business Partner Manager / Controller, T-Systems Slovakia s.r.o.
"Vzdělávací cyklus Finanční controller byl pro mě velice užitečný a jsem moc ráda, že jsem se ho mohla zúčastnit. Lektoři, kteří zde přednáší, jsou skutečnými odborníky a danou problematiku dokáží perfektně objasnit. Pozitivně hodnotím i mnoho příkladů z praxe, která lektorům rozhodně nechybí. Určitě se v budoucnosti ráda zúčastním i dalších seminářů pořádaných Contreller Institutem."
Eliška S., Analyst Strategic Planning, finance
"Myslím si, že cyklus je výbornou volbou pro začínající a mírně pokročilé Controllery případně Finanční Analytiky, kteří se v této oblastí chtějí dále rozvíjet. Obsahuje rozumný poměr teoretických i praktických informací. Každý z lektorů přináší do cyklu vždy něco jiného a zejména u lektorů z externích firem je dobré sledovat, jak odlišné mohou přístupy ke controllingu být. Přidanou hodnoutou cyklu je pak početní část, ve které mohou účastnící přetavit teoretické znalosti do praktických příkladů v Excelu."
Daniel Š., Business Analyst, CommScope Czech Republic s.r.o.
"Hodnocení k celému cyklu je z mé strany velmi pozitivní. Kladně hodnotím pestrost jednotlivých přednášejících, kteří do celého semináře přinášeli mnoho zajímavých poznatků z jejich finanční praxe. Mohu říci, že téměř z každé přednášky jsem si odnesla nějaký zajímavý postřeh, který se pokusím využít ve své praxi. Seminář je více orientován na výrobu, což nepovažuji za nevýhodu. Ačkoliv pracuji ve společnosti poskytující služby, získané informace z výrobní oblasti považuji za zajímavé pro osobní rozvoj. Z přednášejících by nejvíce vyzvedla, nejen pro odbornost, ale též pro dobré prezentační schopností, pana Bolka a paní Jitku Pánkovou.
Organizační stránka všech seminářů byla vždy perfektní."

Vlasta P., Controller - analytik, Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
přehled referencí
nahoru
© 2024 Controller Institut