Reference

"Velmi zajímavá témata, zkušení lektoři schopní teorii doplňovat poznatky z praxe, příjemné prostředí. Jednalo se o semináře, u kterých jsem neměl pocit promarněného času, necítil jsem potřebu je předčasně opustit. Vřele doporučuji!"
Ondřej P., Jednatel / Finanční ředitel, Altestra s.r.o.
"S Controller Institutem spolupracujeme již delší dobu a já i mí kolegové navštěvujeme odborné semináře či vzdělávací cykly. Dle mých osobních zkušeností je kvalita vzdělávání a profesionalita lektorů na vysoké úrovni. Vzdělávací cyklus Acquisition Manager jsem si vybral a absolvoval jej, jelikož se čím dál častěji při budování strategie holdingu i dílčích společností zabýváme otázkou, jakou firmu koupit případně s kým fúzovat, abychom upevnili své postavení a rozšířili nabídku služeb a výrobků pro naše zákazníky. V současném globálním světě se prodeje či fúze firem vyskytují stále častěji, proto je nutné si znalosti i v této oblasti patřičně rozšiřovat."
Pavel Š., Finanční ředitel, KSK Precise Motion, a.s.
"Co se týká cyklu považuji ho za ucelený a přínosný. Vysoce lze hodnotit i účast většiny lektorů. Co se týká mých dalších postřehů – není to ani tak o tom, že každá informace musí být pro účastníky, kteří už mají určité znalosti a zkušenosti, vždy úplně nová. Přínos vidím v tom, že informace zapadnou do komplexu."
Pavel Z., Vedoucí ekonomického úseku, MND Drilling & Services a.s.
"Informace předávány ucelenou formou s poměrně detailním popisem a fantastickým komentářem přednášejících."
Jiří V., Manažer projektu, BONATRANS GROUP a.s.
"Vyzdvihla bych úroveň přednášejících, kvalitu prostředí a organizační zajištění celého cyklu."
Karolína Č.
"Setkání se zajímavými lidmi, sdílení informací a zkušeností, příjemná atmosféra. Velmi užitečné přednášky především z praxe. Doporučuji."
Renata S.
"Celý cyklus hodnotím velmi pozitivně: úroveň přednášejících, poznatky z praxe, nové impulzy, splnil moje očekávání."
Libuše W.
přehled referencí
nahoru
© 2024 Controller Institut