Reference

"Cyklus vzdělávání Certifikovaný IFRS specialista bych zhodnotila velmi kladně a doporučila bych ho všem, kteří mají potřebu a zájem se ve své profesi vzdělávat a získat tak přehled o koncepci IFRS a jeho standardech. Osobně mi kurz pomohl ještě více se orientovat v oblasti konsolidace a sestavení konsolidované účetní závěrky. Celým cyklem nám přednášel tým kvalitních lektorů s velmi přátelským přístupem.
Závěrem bych neměla zapomenout i na profesionální organizaci celého cyklu."

Stanislava O., CIRCLE Education s.r.o.
""Vzdělávací cyklus "Certifikovaný IFRS specialista" hodnotím velmi kladně a mohu doporučit všem, kteří mají zájem o získání přehledu a základních informací o celé koncepci IFRS a jeho hlavních standardech. Přestože mhoho z informací ve své aktuální praxi nevyužiji - pracuji v pojišťovnictví, což je velmi specifické odvětví, pomohl mi kurz k získání uceleného obrazu o IFRS a spojení si vzájemných souvislostí, což považuji za jeho hlavní přínos. Velmi pozitivně hodnotím a oceňuji výběr vysoce kvalitních lektorů - L. Mejzlík, V. Zelenka a E. Mašková - byly pro celý cyklus opravdu zásadním přínosem. Uvítala bych i nadstavbový cyklus nad tímto základním, kde by se dostala řada i na méně významné standardy, které zde nebyly zmíněny vůbec nebo jen velmi okrajově, a kde by se komplexně prohloubily znalosti IFRS. Mrzí mě, že v cyklu nebyl zahrnut standard o pojišťovnictví IFRS4, i když chápu, že to je způsobeno jeho vysokou specifičností. Pokud by však nějaký takový seminář byl do budoucna pořádán, určitě bych se ráda zúčastnila.""
Hana S., Oddělení externího výkaznictví, ČSOB Pojišťovna a.s.
"Jsem rád, že jsem se mohl zúčastnit vzdělávacího cyklu „Certifikovaný IFRS specialista“, který pořádal Controller Institut Praha. Cyklus obsahoval 3 povinné moduly a 2 volitelné moduly, jejichž absolvováním jsem měl možnost složit závěrečnou zkoušku a na základě té pak získat certifikát, což se mi podařilo. Co se týče organizace, bylo vše v naprostém pořádku, jak se již stalo u CI tradicí. Výborně připravené studijní materiály pro prezentaci, velmi vysoká odborná úroveň všech přednášejících byla zárukou opravdu kvalitního vzdělávání. Přednášky byly vždy doplněny konkrétními případy z denní praxe, což významně pomohlo ještě více se orientovat v problematice IFRS a ve výkladu jednotlivých standardů. Přestože se prakticky denně setkávám s IFRS při své práci, pomohl mi tento vzdělávací cyklus prohloubit si své znalosti v této oblasti a věřím, že načerpané vědomosti dokážu využít i v budoucnosti. Všem, kteří se s touto problematikou již setkali nebo se chtějí tímto zabývat, bych tento celý cyklus rozhodně doporučil."
Milan F., ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
"I když s Mezinárodními účetními standardy denně nepracuji, seminář mi umožnil získat ucelený přehled o IFRS, pochopit jejich logiku a zasazení do kontextu fungování podniku jako takového. Ocenil bych také profesionální přístup lektorů, kteří „vědí, o čem mluví“."
Lukáš B., Finance manager, ŠKODA INVESTMENT a.s.
přehled referencí
nahoru
© 2024 Controller Institut