Reference

"Užasně zvládnuté školení přes Teams. Lektor zvládl všechno naprosto perfektně. Nebyl problém protáhnout školení dokud neodpoví veškeré otázky. "
Lukáš U., Operation Excellence engineer, AWL-Techniek CZ s.r.o.
"Školitel prokázal vysokou odbornou úroveň a znalost probírané tématiky. Školení bylo zaměřeno nejen teoreticky, ale obsahovalo i dostatek praktických příkladů a ukázek použití systému v praxi.
Vzhledem k rozsáhlosti celé oblasti bych ráda využila možnosti účastnit se i navazujících školení k ještě většímu prohloubení získaných vědomostí."

Hana S., Manažer controllingu, DAKO-CZ, a.s.
"- Profesionalita a vstřícnost Jakuba Hamana
- dostupnost materiálů a organizace kurzu přes Matrix
- vedení kurzu on-line mi ušetřilo spoustu času, v opačném případě bych nebyla schopna kurz absolvovat.
- dostupnost a možnost si kurz přehrát později je asi největší výhodou. Někdy se mi stalo, že jsem si nestačila zapsat poznámky a nebo naopak jsem nestihla v daný okamžik udělat správný krok v PBI a zpětně jsem se k tomuto mohla vrátit. Také vzhledem k tomu, že s PBI začínám, tak některé informace jsem dostatečně nenavnímala a až po znalosti ostatních částí se mi to spojilo v celek."

Šárka B., Účetní IFRS, Zeppelin CZ s.r.o.
"Celý cyklus byl skvěle uchopený - já osobně většinu získaných informací určitě dříve nebo později využiji v praxi. Přestože probíhal cyklus pouze online, není co vytknout. Jakub se věnoval i komplexním příkladům a ukázal, jak řešit různé situace, které při práci s daty mohou nastat a neřešil pouze ideální učebnicové příklady, na které v reálném světě člověk takřka nenarazí. Vřele bych cyklus doporučila všem, co s PBI začínají a potřebují získat ucelený přehled, jak s PBI pracovat a jaké možnosti (a také úskalí) se v něm skrývají."
Sabina L., Business & Data Analyst, Lagardere Travel Retail, a.s.
"Celý cyklus Power BI Master byl výborně sestaven, jednotlivé prezentace a workshopy na sebe plynule navazovaly. Jsem začátečník a měl jsem obavy
z náročnosti a "stíhání" probírané problematiky. Tyto obavy byly plané, naopak mě celá problematika začala lákat ještě více a byl jsem do ní 100% vtažen."

Lubomír H., CFO, PICCOLLO SPORT s.r.o.
"Myslím, že rozdělení témat do 3 kurzů bylo zvoleno dobře. Někdy by se dalo spekulovat, zda z druhého kurzu nehodit něco do prvního nebo naopak, každopádně poslední kurz pro pokročilé uživatele dostál svému názvu a rozšířil moje znalosti nejen o Power BI o další level. Záběr byl široký a je opravdu z čeho vybírat pro další rozvoj :-). Řadu technik tak uživatel zapomene, ale to je normální. Já určitě značnou část nových znalostí použiji a v praxi procvičím. Především v posledním kurzu se lektor zabýval rozšířeným použitím Power BI, které by si zasloužily další školení, což ale zároveň zmiňoval - bylo tedy fajn se o těchto možnostech dozvědět. Některé techniky ve všech kurzech byly zmíněny krátce, ale opět to stačí proto, aby o nich uživatel věděl a může se k ním vrátit. Některé se rozebíraly déle (např. Power query) a z mého pohledu si tento čas zasloužily. Je to ale dost subjektivní. Já bych například oželel forecasty, které v mém případě nevyžiji, na druhou stranu je to zase dobrý příklad.
Celkově kurz hodnotím na výbornou a jen mě mrzí, že jsem se mu nemohl věnovat úplně na 100%."

Michal K., Controller, Řetězárna Česká Třebová s.r.o.
"Rád bych okomentoval celý cyklus kurzů Power BI. Myslím, že rozdělení témat do 3 kurzů bylo zvoleno dobře. Někdy by se dalo spekulovat zda z druhého kurzu nehodit něco do prvního nebo naopak, každopádně poslední kurz pro pokročilé uživatele dostál svému názvu a rozšířil moje znalosti nejen o Power BI o další level. Záběr byl široký a je opravdu z čeho vybírat pro další rozvoj :-)

Řadu technik tak uživatel zapomene, ale to je normální. Já určitě značnou část nových znalostí použiji a v praxi procvičím. Především v posledním kurzu se lektor zabýval rozšířeným použitím Power BI, které by si zasloužily další školení, což ale zároveň zmiňoval - bylo tedy fajn se o těchto možnostech dozvědět.

Některé techniky ve všech kurzech byly zmíněny krátce, ale opět to stačí proto, aby o nich uživatel věděl a může se k ním vrátit. Některé se rozebíraly déle (např. Power query) a z mého pohledu si tento čas zasloužily. Je to ale dost subjektivní. Já bych například oželel forecasty, které v mém případě nevyžiji, na druhou stranu je to zase dobrý příklad.

Celkově kurz hodnotím na výbornou a jen mě mrzí, že jsem se mu nemohl věnovat úplně na 100%. (Teď trochu pro odlehčení ale když v práci během školení řešíte aktuální přechod na SAP s go live od června, doma na home office hlídáte dva novorozence a ještě vám k tomu skáče 3 leté dítě na hlavu, když byly zavřené školky, tak jste vlastně rádi, že si ze školení odnesete alespoň něco :-) Ale věřím, že v tom nejsem sám :-)"

Michal K., Finanční a výrobní kontrolor, Řetězárna Česká Třebová s.r.o.
přehled referencí
nahoru
© 2024 Controller Institut