Reference

"Cyklus Finančního manažera jsem si zvolil zejména proto, že jsem chtěl dostat ucelený pohled na finanční řízení. Ačkoli je cyklus určen především pro finanční manažery, mně jako „nefinančákovi“ to dalo ještě mnohem více a rozhodně jsem se v něm neztratil. Vyzdvihl bych zejména:
- vysokou kvalitu všech lektorů nejen po odborné, ale i po lidské stránce. Všichni byli připraveni zodpovídat jakékoli otázky s potřebným rozhledem i nadhledem
- široký záběr a zároveň variabilitu témat dle požadavků skupiny včetně mnoha příkladů z praxe
- přátelskou atmosféru kurzu. Všichni účastníci jednotlivých kurzů s vysokou motivací se „něco dozvědět“
- výbornou organizaci všech modulů a příjemné výukové prostory včetně velmi chutného občerstvení
Osobně velmi doporučuji. Až budu v budoucnu uvažovat o dalším vzdělávání v oblasti financí či controllingu, určitě to bude zase zde."

Zbyněk P., Head of Sales, RWE Gas Storage CZ, s.r.o.
"Celý cyklus byl pro mě velice naučný a příjemný. Největším přínosem cyklu bylo seskupení lidí s podobným zaměřením, kteří jsou z praxe a průřezově z různých odvětví. Tím vzniklo úžasné a tvůrčí pracovní prostředí, které nabízelo rozmanité možnosti řešení konkrétních problémů přímo z praxe."
Lubomír S., Finanční ředitel, SAPELI, a.s.
"Jako u ostatních, v závislosti na předchozí praxi, některé předměty byly pro mě osobně velmi přínosné, např. Řízení a oceňování investičních projektů, některé byly opakováním (prospěšným) a doplněním stávajících znalostí.
Z mé strany celý cyklus jako celek nejenom shrnoval problematiku, se kterou se člověk denně „potýká“, ale hlavně poukázal na body, kterým by měla býti věnována stejná pozornost, jenom z důvodů firemního zúženého pohledu ne vždy tomu tak je."

Petr J., CFO, Moravské kovárny, a.s.
"Jsem ráda, že jsem měla příležitost absolvovat celý cyklus Finanční manažer. Největší přínos vnímám v tom, že mi poskytl ucelený přehled o všech oblastech finančního řízení a o činnostech, které je potřeba znát a vykonávat z pozice finančního manažera. Velice oceňuji kvalitu přednášejících lektorů, kterými byli zkušení vrcholoví manažeři předních českých firem. Prolínala se tak teorie s praktickým využitím. Přínosné byly také diskuse s ostatními účastníky semináře a sdílení zkušeností."
Leona K., Finanční ředitelka, MONTIX, a.s.
"Certifikovaný cyklus Finanční manažer byl pro mě skutečným koncertem, jak jednoduše, s velkou odborností všech přednášejících, vysvětlit a lépe přiblížit svět ekonomiky a financí. Vše předváděno na příkladech z praxe společností, kde zkušení lektoři působili. Nechyběla ani spousta námětů a konkrétních příkladů, ze kterých lze čerpat a využít je i pro vlastní potřebu.
Vše probíhalo v příjemné a přátelské atmosféře. Moc děkuji."

Martina H.
"Cyklus Certifikovaný finanční manažer je vhodnou kombinací teorie a hlavně praxe. Přednášející jsou vysoce fundovaní a s bohatou profesní praxí, vždy připraveni a ochotni odpovědět. Témata jednotlivých seminářů jsou vhodně zvolena a dávají základní přehled potřebný pro práci finančních manažerů. Na cyklu si nejvíce cením možnosti získat další inspiraci pro další práci formou best practices jiných společností."
Ladislav Š., Vedoucí controllingu CZ+SK, VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost
"Myslím, že kurzy (všech šest) bylo na výborné úrovni s lidmi, kteři problematice rozuměli. Bylo výborne, že v průběhu padaly dotazy z praxe, bylo možné se naučit něco i jeden od druhého. Takže cyklus hodnotím velmi kladně."
Martin T., Controlling Manager, Deloitte Advisory s.r.o.
přehled referencí
nahoru
© 2024 Controller Institut