Adaptabilita: Dovednost budoucnosti

Adaptabilita: Dovednost budoucnosti

Naučte se, jak adaptovat sebe, svůj tým a svojí firmu na budoucnost
Datum konání  30. 11. 2022   Místo konání Školicí centrum Controller Institut, Praha

Prezenční školení
Základní cena 14.231 Kč + 21% DPH Objednat
Snížená cena 12.381 Kč + 21% DPH
+ BONUS: měsíční členství profesního streamu FITCO zdarma
OBJEDNAT14 231 Kč bez DPH

Popis

Účastníci školení se dozví, co věda ví o schopnosti člověka se přizpůsobovat novým podmínkám a jakými konkrétními kroky svou adaptability v práci zvýšit. To jim pomůže udržet se vysoko na kariérním žebříčku i v digitálním zrychlujícím se světě. Na praktických cvičeních se naučí, jak se svou vlastní adaptabilitou pracovat.

Co se účastníci naučí
Co to je exponenciální inovace a na co se připravit.
O budoucnosti práce a světa kolem nás.
Jak funguje lidský mozek a jak ho využít na maximum.
Jak systematicky zvyšovat svojí adaptabilitu a nestát se obětí automatizace.
Používat chytré aplikace a nástroje pro zlepšení své schopnosti adaptovat se na nové podmínky.
Jak si plánovat konkrétní kroky pro systematické a dlouhodobé zvyšování osobní adaptability.

Obsah

1. Trendy, na které se bude potřeba adaptovat

Nejprve se podíváme na přehled trendů, které ovlivní to, jak pracujeme, jak žijeme. Trendů, na které bude se potřebovat adaptovat, abychom se udrželi na špičce jako jednotlivci.

2. Jak se adaptuje lidský mozek a jak s tím efektivně pracovat

Poté se podíváme na úvod toho, jak funguje lidský mozek, jak byl postupně adaptován evolucí, jaké jsou jeho silné stránky i limitace. Podíváme se na princip neuroplasticity, který umožňuje změnit spoje v mozku a učit se nové dovednosti.

3. Praktické cvičení na adaptabilitu a tipy a triky

V třetí části si na sérii cvičení účastníci otestují vlastní adaptabilitu. Na závěr budou mít prostor vytvořit si vlastní plán adaptability a odejdou se sérií konkrétních kroků, na čem pracovat.

Cílová skupina

Tento kurz je vhodný pro všechny z oborů, kde je silným tématem automatizace a kde se očekávají velké změny, na které se bude připravit. Kurz je určen pro manažery, kteří si chtějí udržet relevantní pozici v digitální době a pro všechny, kteří se na manažerskou roli do budoucna připravují. 

V ceně kurzu je zahrnuto:

  • elektronické potvrzení o účasti
  • studijní materiály
  • celodenní občerstvení
Chcete proškolit více osob ze své firmy? Rádi pro vás připravíme firemní školení na míru vašim potřebám.
Více informací o firemních školeních na míru.

Lektor

Jiří Benedikt
Jiří Benedikt
Lektor/konzultant
Linkedin profil
Jiří je lektor “dovedností budoucnosti”. Ve firmách školí Design thinking, Lean, dovednosti pro digitální transformaci a Excel. Z jeho školení odchází lidé s chutí něco změnit a s praktickým návodem, jak na to. A skutečně pak mění věci. Z výsledku jejich práce mají poté radost oni sami, jejich zaměstnavatelé i jejich zákazníci. Pracuje mimo jiné pro Johnson&Johnson, Škoda Auto a další společnosti v ČR i ve světě.

Místo a čas konání

Školicí centrum Controller Institut
Voctářova 5, Praha 8
tel: +420 226 211 694

30. 11. 2022 | středa | 09:00 - 17:00

Na případnou změnu Vás včas upozorníme.

Příjezd

Autem: příjezd z centra přes Rohanské nábřeží a pokračovat do ulice Voctářova kolem Kauflandu, který bude po pravé straně nebo přes Holešovickou tržnici a Libeňský most naproti Kauflandu odbočit doleva na Voctářovu ulici. Další možná cesta je přes Holešovičky odbočit směr Bulovka a dolů kolem Libeňského zámečku a opět do ulice Voctářova. Sídlo naší společnosti je v budově DOCK One naproti Metrostavu.

MHD: metro linka B nebo tramvají 1, 14, 16, 25 na zastávku Palmovka případně tramvají 10 zastávka Divadlo pod Palmovkou, odtud se vydejte pěšky po ulici Zenklova směr Libeňský zámek a u Divadla pod Palmovou odbočte doleva do ulice Koželužská. Na konci této ulice uvidíte budovu DOCK One, kde je sídlo naší firmy. DOCK One je naproti budovy Metrostavu. Informace o spojích MHD naleznete zde: http://spojeni.dpp.cz


Parkování

1) Nejlépe přijeďte metrem a auto nechte na záchytných parkovištích.
2) Zaparkujte v Kauflandu, kde máte zaručené parkovací místo - první 2 hodiny zdarma, poté 50 Kč za každou započatou hodinu.
3) Zaparkujte na parkovacích zónách, upozorňujeme, že jsou brzy plné. Cena parkování je od 20 Kč/hod. Doporučujeme využít aplikaci nebo web pro parkování www.parkujvklidu.cz. Parkovat můžete na smíšených (fialových) zónách a při využití aplikace můžete i na modrých (lokaci naleznete na přiložené mapce).


Jak to u nás vypadá

nahoru
© 2022 Controller Institut