Alice Machová

ESG v agendě CFO

Rámec ESG a odpovědnost financí
akce již proběhla
nový termín bude upřesněn - informujte mě

Prezenční / Online školení
garance termínu konání

Popis

Školení je součástí cyklu ESG v podnikových financích, lze jej však absolvovat i samostatně.
Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online.


Na základě diskuse o důležitosti udržitelnosti v kontextu současných společenských změn a evropské regulace probereme všechny související implikace pro podnikatelskou a obchodní sféru a její dodavatelské a odběratelské modely. Zvláštní pozornost je věnována integraci udržitelnosti do podnikové strategie, organizace a řízení. 

Obsah

  • Koncept udržitelnosti – Co je to ESG?
  • Aktuální národní a mezinárodní vývoj regulace
  • Integrace konceptu ESG a udržitelnosti do firemní strategie
  • Udržitelné řízení společnosti
  • Role ESG ratingu

Cílová skupina

Tento kurz je vhodný pro tým finančního oddělení, především pro CFOs a finanční manažery.

V ceně kurzu je zahrnuto

  • elektronické potvrzení o účasti
  • studijní materiály v tištěné nebo elektronické podobě (dle formy účasti)
  • občerstvení v průběhu konání semináře (pro prezenční účastníky)
Chcete proškolit více osob ze své firmy? Rádi pro vás připravíme firemní školení na míru vašim potřebám.
Více informací o firemních školeních na míru.

Lektoři

Alice Machová
Alice Machová
Partner EY
Ernst & Young, s. r. o.
Linkedin profil
Vystudovala Fakultu financí a účetnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze (2000), v rámci studia absolvovala finanční kurzy na Handelshogskolan ve Švédsku (1999). Od r. 2010 působí jako senior manažerka ve společnosti EY v Praze v oddělení účetních poradenských služeb, Financial & Accounting Advisory Services (FAAS), zaměřeného na problematiku IFRS a transakčního účetního poradenství V letech 2005 - 2010 Alice působila v EY v Londýně, kde byla jednou ze zakládajících členů oddělení FAAS. V letech 2000-2005 Alice pracovala v oddělení auditu jiné společnosti z velké čtyřky v ČR, Kanadě a USA. Je držitelkou certifikátu Asociace certifikovaných účetních znalců (FCCA). Získala bohaté zkušenosti s vedením IFRS konverzí a poskytováním účetních poradenských služeb pro společnosti kotované na burzách a privátní společnosti jak v ČR tak i ve světě. Mezi její klienty patří Avast, Aston Martin, Digicel, Rexam, New Look a Citgo. Dále poskytovala IFRS poradenství významným FTSE100 klientům jako Tesco, Vodafone, Unilever a Cable&Wireless. V rámci společných týmů s EY odborníky na transakční poradenství. Alice poskytovala klientům podporu ve všech fázích procesu veřejných nabídek cenných papírů nebo v otázkách refinancování, včetně zpracování účetních a finančních informací požadovaných pro nabídkové dokumenty. Přednáší problematiku IFRS jak v rámci EY tak externě.
Jakub Vít
Jakub Vít
Ernst & Young, s. r. o.
Linkedin profil
Jakub Vít má dvacetiletou zkušenost s regulatorikou, nastavováním a implementací compliance procesů a související negociací se státními a regulačními orgány včetně reportingu. Jeho specializací jsou oblast energetiky, životního prostředí a ochrany klimatu, kterým se věnoval na manažerských úrovních v ArcelorMittal, Svazu průmyslu, ČEZ a jako samostatný konzultant pro řadu klientů z bankovního, strojírenského a průmyslově-developerského sektoru.
Ondřej Štolba
Ondřej Štolba
Ernst & Young, s. r. o.
Linkedin profil
Ondřej Štolba se specializuje na projekty související s rozvojem strategií ESG, a poskytuje poradenské služby pro strategie udržitelnosti, ESG reportování a EU Taxonomie. Díky předchozí zkušenosti projektového manažera národních a mezinárodních dotačních programů na Ministerstvu průmyslu a obchodu se odborně se zaměřuje na oblast současné udržitelné energetiky, její právní regulace na úrovni ČR a EU, a dále na národní a mezinárodní energetické úsporné iniciativy a programy, včetně grantových a dotačních titulů.
Radka Mikulenka
Radka Mikulenka
Manager | FAAS | Climate Change and Sustainability Services
Ernst & Young, s. r. o.
Linkedin profil
Radka Mikulenka vystudovala Ochranu životního prostředí na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. Je kvalifikovanou auditorkou v oblasti sociální odpovědnosti a udržitelnosti. Má bohaté zkušenosti s poradenstvím ve vztahu k životnímu prostředí napříč celým hodnotovým řetězcem výrobku (product value chain) včetně procesu recyklace. Je manažerkou v EY.

Místo a čas konání

Školicí centrum Controller Institut
Voctářova 5, Praha 8
tel: +420 226 211 694

Nebo také online u vás doma či v kanceláři.

23. 9. 2022 | pátek | 09:00 - 12:00
Přidat událost do kalendáře

Na případnou změnu Vás včas upozorníme.

Příjezd

Autem: příjezd z centra přes Rohanské nábřeží a pokračovat do ulice Voctářova kolem Kauflandu, který bude po pravé straně nebo přes Holešovickou tržnici a Libeňský most naproti Kauflandu odbočit doleva na Voctářovu ulici. Další možná cesta je přes Holešovičky odbočit směr Bulovka a dolů kolem Libeňského zámečku a opět do ulice Voctářova. Sídlo naší společnosti je v budově DOCK One naproti Metrostavu.

MHD: metro linka B nebo tramvají 1, 3, 6, 8, 14, 24, 25, na zastávku Palmovka. Odtud se vydejte pěšky po ulici Zenklova směr Libeňský zámek a u Divadla pod Palmovkou odbočte doleva do ulice Koželužská. Na konci této ulice uvidíte budovu DOCK One, kde je sídlo naší firmy. DOCK One je naproti budovy Metrostavu. Ve směru od Libeňského zámku je možné z?tramvají 1, 3, 24 vystoupit na zastávce Divadlo pod Palmovkou a odbočit doprava rovnou do ulice Koželužská. Informace o spojích MHD naleznete zde: http://spojeni.dpp.cz


Parkování

1) Nejlépe přijeďte metrem a auto nechte na záchytných parkovištích.
2) Zaparkujte v Kauflandu, kde máte zaručené parkovací místo - první 2 hodiny zdarma, poté 50 Kč za každou započatou hodinu.
3) Zaparkujte u Alberta (Libeň), kde je poplatek 30 Kč za hodinu od 09:00-15:00. Pak je již zdarma.
4) Zaparkujte na parkovacích zónách, jen upozorňujeme, že jsou brzy plné. Cena parkování je od 20 Kč/hod. Doporučujeme využít aplikaci nebo web pro parkování www.parkujvklidu.cz. Parkovat můžete na smíšených (fialových) zónách a při využití aplikace můžete i na modrých (lokaci naleznete na přiložené mapce).


Jak to u nás vypadá

Cena

Základní cena 9.298 Kč + 21% DPH
Snížená cena 8.090 Kč + 21% DPH
+ BONUS: měsíční členství profesního streamu FITCO zdarma
nahoru
© 2023 Controller Institut