Odpovědný manažer

Lenka Opatová
Lenka Opatová
lenka.opatova@controlling.cz
+420 777 773 838
OBJEDNAT13 300 Kč bez DPH
Naučte se říkat ne

Naučte se říkat ne

Jak být v každodenním životě asertivnější?
Datum konání  6. 10. 2022   Místo konání Školicí centrum Controller Institut, Praha

Prezenční školení
Základní cena 13.300 Kč + 21% DPH Objednat
Snížená cena 11.571 Kč + 21% DPH
+ BONUS: měsíční členství profesního streamu FITCO zdarma
OBJEDNAT13 300 Kč bez DPH

Popis

Trápí vás, že neumíte říkat ne? Nejste dostatečně asertivní a neumíte si ochránit vaše hranice? Vše radši odsouhlasíte, abyste měli klid, ale následně si to vyčítáte? Snažíte se vždy vyhovět okolí, místo toho, abyste brali ohled na své potřeby? Jestli vám to zní povědomě, tak je čas udělat první krok.

Naučit se slušně, ale velmi jasně, říkat ne. Nastavit si vlastní hranice, za které nepůjdete, protože váš čas je stejně cenný jako čas ostatních. Používat asertivní techniky a převádět základní zásady asertivity do praxe. Zvládnout základní komunikační styly a techniky aktivního naslouchání, abychom uměli použít asertivní fráze ve správnou chvíli. Zjistíte, jaký je rozdíl mezi oprávněným požadavkem a mezi laskavostí a jak reagovat, když vy někomu vyjít vstříc nechcete. Naučte se říkat ne, abyste následně měli čas na to, čemu chcete říct ano.

Obsah

 • Proč máme problém říkat ne a odkud pramení.
 • Jak si uvědomit a nastavit své hranice.
 • Jaké asertivní techniky můžete používat.
 • Co jsou to tzv. asertivní práva a jak jich využívat?
 • Jak lze asertivita trénovat.
 • Jak odhalit manipulaci a umět s ní pracovat.
 • Jak manipulaci čelit, ale ani jí nevyužívat.
 • Typy manipulace a druhy manipulátorů.
 • Příklady formulací vět tak, abyste věděli, jak na manipulaci reagovat.
 • Jaké komunikační styly používat a jakým typům reakce se pro jistotu vyhnout.
 • Co jsou komunikační bariéry a jak nám v komunikaci překáží?
 • Jak pracovat s emocemi, aby nevznikaly nové konflikty?

Cílová skupina

 • kdokoliv, kdo si neumí nastavit vlastní hranice
 • kdokoliv, kdo často podléhá manipulaci v osobním životě i práci
 • kdokoliv, kdo chce znát hlavní zásady asertivity a dozvědět se konkrétní formulace vět, které může používat

Bonusy

ODKAZY NA VIDEA, ČLÁNKY A ROZHOVORY

Konference Osobní růst – téma: Efektivní učení

Článek časopis Perpetuum – téma: O motivaci ve vzdělávání

Předávání cen Laskavec roku 2018 – téma: Laskavost a spokojenost

V ceně kurzu je zahrnuto:

 • elektronické potvrzení o účasti
 • studijní materiály
 • celodenní občerstvení
Chcete proškolit více osob ze své firmy? Rádi pro vás připravíme firemní školení na míru vašim potřebám.
Více informací o firemních školeních na míru.

Lektor

Denisa Dědičová
Denisa Dědičová
lektorka
GrowJOB s.r.o.
Linkedin profil
Denisa má jednoduchou vizi: Lepší já, lepší svět. Proto je od roku 2013 součástí GrowJOB Institutu, kde se věnuje školení témat, která nám pomáhají být tou nejlepší verzí nás samotných jak v osobním, tak profesním životě. Těmto tématům se věnuje ve svých webinářích, ale také v rámci osobních konzultací, kde své klienty vede k tomu, jak na sobě dlouhodobě pracovat pomocí praktických nástrojů, které je učí používat. Projít si také můžete její kurzy na Seduo.cz. Buď téma Osobní hrdost a asertivita, nebo Motivace a smysl. Je absolventkou Pedagogické fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Dále studovala v Německu na Univerzitě v Bayreuthu a 3 roky strávila ve Španělsku, kde mimo jiné v rámci své pracovní stáže vyučovala didaktiku na Univerzitě v Málaze. Zkušenost z těchto tří různorodých školských systémů daly vzniknout jejímu projektu Hodnotový učitel, který se zakládá na myšlence, že učitelé jsou druhým nejdůležitějším vzorem v životě nás všech a inspirují nás nejen tím, co nám říkají, ale také tím, jací jsou. Proto jim Denisa pomáhá s jejich dlouhodobým rozvojem zejména v oblasti nastavení mysli, motivace a dlouhodobé spokojenosti. Velký smysl vidí také v externí spolupráci s univerzitami, kde se snaží pomáhat studentům s rozvojem jejich soft skills, ale zejména toho, jak se naučit pracovat sami se sebou tak, aby převzali zodpovědnost za svůj vlastní život a motivaci hledali v sobě a svém dlouhodobém vzdělávání. V GrowJOB Institutu je odpovědná za obsahovou kvalitu školených témat a rozvoj portálu EDUmame.cz, který je online platformou s misí zlepšit dlouhodobý osobní a profesní rozvoj na úroveň vzdělávání 21. století. Krom toho, že pracuje jako lektorka pro GrowJOB Institute, založila také svou vlastní módní značku – Deedivine, kde si můžete pořídit originální sukně na míru a k tomu doplňky pro partnery tak, abyste k sobě ladili. Školí v češtině, angličtině a španělštině.

Místo a čas konání

Školicí centrum Controller Institut
Voctářova 5, Praha 8
tel: +420 226 211 694

6. 10. 2022 | čtvrtek | 09:00 - 12:30

Na případnou změnu Vás včas upozorníme.

Příjezd

Autem: příjezd z centra přes Rohanské nábřeží a pokračovat do ulice Voctářova kolem Kauflandu, který bude po pravé straně nebo přes Holešovickou tržnici a Libeňský most naproti Kauflandu odbočit doleva na Voctářovu ulici. Další možná cesta je přes Holešovičky odbočit směr Bulovka a dolů kolem Libeňského zámečku a opět do ulice Voctářova. Sídlo naší společnosti je v budově DOCK One naproti Metrostavu.

MHD: metro linka B nebo tramvají 1, 14, 16, 25 na zastávku Palmovka případně tramvají 10 zastávka Divadlo pod Palmovkou, odtud se vydejte pěšky po ulici Zenklova směr Libeňský zámek a u Divadla pod Palmovou odbočte doleva do ulice Koželužská. Na konci této ulice uvidíte budovu DOCK One, kde je sídlo naší firmy. DOCK One je naproti budovy Metrostavu. Informace o spojích MHD naleznete zde: http://spojeni.dpp.cz


Parkování

1) Nejlépe přijeďte metrem a auto nechte na záchytných parkovištích.
2) Zaparkujte v Kauflandu, kde máte zaručené parkovací místo - první 2 hodiny zdarma, poté 50 Kč za každou započatou hodinu.
3) Zaparkujte na parkovacích zónách, upozorňujeme, že jsou brzy plné. Cena parkování je od 20 Kč/hod. Doporučujeme využít aplikaci nebo web pro parkování www.parkujvklidu.cz. Parkovat můžete na smíšených (fialových) zónách a při využití aplikace můžete i na modrých (lokaci naleznete na přiložené mapce).


Jak to u nás vypadá

Odpovědný manažer

Lenka Opatová
Lenka Opatová
lenka.opatova@controlling.cz
+420 777 773 838
OBJEDNAT13 300 Kč bez DPH
nahoru
© 2022 Controller Institut