Controller Institut

Ježíškova vnoučata

Ježíškova vnoučata
Olga Cechlová | Česká asociace pro finanční řízení24.1.2020
Podpořili jsme projekt, který zahřeje u srdce.

V letošním roce jsme vybrali pana Marcela (60) z Prahy 9, který nás zaujal nejen svou přesnou specifikací přání, ale samozřejmě svým příběhem...

Proč si to přeji?

"Jsem upoutaný na invalidní vozík, ale to mi nebrání být stále aktivní. Jsem kutil, stále něco vymýšlím, rád pracuji se dřevem a mám spoustu nápadů, co z něho můžu vyrobit nebo třeba opravit. Líbila se mi např. Horní frézka 2400 W Triton, která je kvalitní a hlavně bezpečná, viz https://www.uni-max.cz/produkty/drevoobrabeni/drevoobrabeci-stroje/frezky/horni-frezky/horni-frezka-2400-w-triton .

Nerad bych, aby to vypadalo, že si "diktuji" konkrétní dárek, ale některé typy nářadí bohužel musí mít určitý výkon, aby s nimi bylo možné obrábět různé druhy dřeva. Mám sice dcery, ale jak už to někdy v životě bývá, nemůžu čekat z jejich strany pomoc.

Pokud by někoho zaujalo mou zálibu, měl by vědět, že neudělá velkou radost jen mne, ale i mým sousedům (žiji v domě s pečovatelskou službou, kde žijí většinou senioři), kterým bych mohl vyrobit něco pro radost nebo opravit např. rozbité úchytky, madla, která se již nedají koupit. Rád se se svými výrobky pochlubím. Už jsem přemýšlel, jak bych frézku upevnil do pracovního stolku, který jsem si vyrobil a uchytil k mému vozíku."

 

Jsme rádi, že jsme byli součástí projektu Ježíškova vnoučata i po "Ježíšku" (zradila nás doprava).

Tým Controller Institutu a CAFINu 

zpět na všechny články
Olga Cechlová | Česká asociace pro finanční řízení
Má za sebou dlouholeté zkušenosti z oblasti vzdělávání dospělých, ve které se pohybuje již od roku 1997. Začínala jako pedagog (se zaměřením na výuku matematiky a programování) na střední průmyslové škole. Po té se začala věnovat vzdělávání dospělých. Ve společnosti Capital Consulting měla na starosti vzdělávací aktivity pro zaměstnance investičních společností a fondů. V Controller Institutu působí od roku 1999 a postupně zastávala pozice projektového manažera, manažerky vzdělávání, prokuristky až na současnou pozici jednatelky, kterou vykonává od roku 2003. V roce 2010 stála při zrodu České asociace pro finanční řízení, kde je členkou Řídícího výboru a zaměřuje se zejména na podporu a rozvoj kariérních cest v rámci finančních oddělení podniků.

Další články

Následující příspěvek skládá hold zkušenostem a kvalifikaci.
Už je to téměř rok, co se většina našich aktivit přesunula do online světa, a to jak pracovních, tak osobních a volnočasových. Několik hodin denně sedíme u počítače a chybí nám osobní kontakt. Tolik věcí se změnilo a zrychlilo. A to i v našem vzdělávacím businesse.
Podpořili jsme projeky, které zahřejí u srdce.
Ten, kdo řídil na základě plánu, nejspíš zažil volbu, připomínající dilema člověka za volantem v rychle jedoucím autě:

Kontaktní údaje:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

nahoru
Controller Institut, Contrast Consulting Praha, spol. s r.o.
Vladimírova 12, 140 00 Praha 4
Telefonní spojení: +420 224 314 410
Email: info@controlling.cz

IČ: 62912348
DIČ: CZ62912348

© 2020 Controller Institut