Controller Institut

Komplexní školení pro
finance a controlling
První a jediní v ČR
Více

Konference Efektivní nákup

Konference Efektivní nákup
Lenka Kovaříková15.3.2019
Využijte poslední možnost se přihlásit na oblíbenou konferenci Efektivní nákup. 

Diskutovat budeme o roli nákupu ve firmě, o nelehké úloze manažera nákupu komunikovat uvnitř i vně firmy nebo o tom, zda se vyplatí hledat úspory přímo u dodavatelů. Týká se už digitalizace i nákupu? Jaké závěry přinesou výstupy z Procurement Survey? Více informací www.forumnakupu.cz

Buďte v obraze. Mrkněte na videopozvánku.

 

zpět na všechny články

Další články

23. března 2017 se v hotelu Don Giovanni na pražských Vinohradech uskutečnila konference Efektivní nákup. Tématem konference bylo řízení výkonu nákupu, rozvoj vztahů s dodavateli a Make or Buy. O své zkušenosti se přišli podělit manažeři nákupu z Linetu, Budějovického Budvaru, Vítkovic či Czech Airlines Technics.
Zúčastníte se otevřené diskuze s představiteli výrobních společností. Informace, jak to dělají jinde. Navštivte s námi společnost Meopta – optika.
V pondělí 11. března 2019 se v odpoledních hodinách konečně všichni dočkali slavnostního otevření nových prostor Controller Insitutu. Stužka přestřižena!
Jakkoli vám formulace úkolu může přiřadit náklad na nákladové středisko připadat jednoznačná, ve skutečnosti budete mít na výběr několik možností. Často může být důležité porovnat existující možnosti mezi sebou, dříve než se pro jednu z nich rozhodnete - vaše volba bude vždy přinášet konkrétní výhody a nevýhody ve vztahu ke způsobu, kterým hodláte získané informace využít.

Kontaktní údaje:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

nahoru
Controller Institut, Contrast Consulting Praha, spol. s r.o.
Vladimírova 12, 140 00 Praha 4
Telefonní spojení: +420 224 314 410
Email: info@controlling.cz

IČ: 62912348
DIČ: CZ62912348

© 2017 Controller Institut