Controller Institut

Komplexní školení pro
finance a controlling
První a jediní v ČR
Více

Konference Efektivní nákup

Konference Efektivní nákup
Lenka Kovaříková15.3.2019
Využijte poslední možnost se přihlásit na oblíbenou konferenci Efektivní nákup. 

Diskutovat budeme o roli nákupu ve firmě, o nelehké úloze manažera nákupu komunikovat uvnitř i vně firmy nebo o tom, zda se vyplatí hledat úspory přímo u dodavatelů. Týká se už digitalizace i nákupu? Jaké závěry přinesou výstupy z Procurement Survey? Více informací www.forumnakupu.cz

Buďte v obraze. Mrkněte na videopozvánku.

 

zpět na všechny články

Další články

23. března 2017 se v hotelu Don Giovanni na pražských Vinohradech uskutečnila konference Efektivní nákup. Tématem konference bylo řízení výkonu nákupu, rozvoj vztahů s dodavateli a Make or Buy. O své zkušenosti se přišli podělit manažeři nákupu z Linetu, Budějovického Budvaru, Vítkovic či Czech Airlines Technics.
Chytré firmy investují do datové analytiky v marketingu, prodeji, výrobě, logistice, protože včasná a přesná data jsou cennější zlata.
Dát přednost (pohledu) zleva někdy nemusí být od věci. Obzvláště, když na pravé straně nevidíte nic, co by stálo za pozornost. Na Českém rozhlasu 2 zpovídala hned druhý lednový den v pořadu "Jak to vidí..." redaktorka Barbora Tachecí levicově orientovanou ekonomku Ilonu Švihlíkovou.
Eliminierung des Winner's Curse bei der Vergabe von Abschlussprüfungen durch Ausscheiden des Billigstbieters. Der vorliegende Beitrag beleuchtet aus spieltheoretischer Sicht den Vorschlag, bei der Vergabe von Abschluss­prüfungsleistungen den Billigstbieter vom Vergabe­verfahren auszuschließen.

Kontaktní údaje:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

nahoru
Controller Institut, Contrast Consulting Praha, spol. s r.o.
Vladimírova 12, 140 00 Praha 4
Telefonní spojení: +420 224 314 410
Email: info@controlling.cz

IČ: 62912348
DIČ: CZ62912348

© 2017 Controller Institut