Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Co by měly školy učit, aby firmy získaly připravené absolventy?
12. 3. 2021 | 09:00 - 10:00, vzdálené připojení, probíhá online formou

Tato akce probíhá v rámci programu Online FITCO. | Objednat předplatné |
Cena předplatného je 9 500 Kč na 6 měsíců. více informací o předplatném |
Lektoři

Viceprezident
Svaz průmyslu a dopravy ČR

Viceprezident Svazu průmyslu a dopravy pro hospodářskou politiku a ředitel Aspen Institute Prague. Bývalý náměstek místopředsedy vlády pro ekonomiku a později člen managementu ŠkodaAuto. Přednáší na Institutu ekonomických studií FSV UK a Diplomatické akademii MZV. Je předsedou správní rady Vysoké školy umělecko-průmyslové a členem Corporate Council nadace Forum 2000. Mezi témata, kterým se dlouhodobě věnuje, patří ekonomická diplomacie, společenská odpovědnost podniků, kulturní průmysl a přínosy think-tanků a NGOs. Absolvoval Univerzitu Karlovu a University of Cambridge.

poradce managementu a konzultant firemní strategie, HR a financí

Vystudoval VŠE. Zastával pozice finančního ředitele v tuzemských i mezinárodních firmách (Tesco, Myllykoski sales, Mondi). Posledních pět let pracoval na pozici generálního ředitele a místopředsedy představenstva Mondi Štětí a.s. V roce 2011 se umístil na třetím místě v soutěži Manažer roku a na prvním místě v soutěži Manažer odvětví České republiky. Jako lektor se zaměřuje na finance, formování podnikové kultury, vedení lidí, řízení změny, bezpečnost práce, risk management a strategii. S Controller Institutem spolupracuje již od roku 2003 - jeho kurzy prošlo více než 1900 osob.
Místo a čas konání
vzdálené připojení,probíhá online formou
12. 3. 2021 | pátek | 09:00 - 10:00
Jak se přihlásit do webináře Controller Institutu
Na případnou změnu Vás včas upozorníme.