Využití dat pro business

Využití dat pro business

Datum konání  30. 9. 2022 | 09:00 - 10:00
Místo konání vzdálené připojení, online forma

Online školení
Tato akce probíhá v rámci programu Online FITCO. Objednat předplatné
Cena předplatného je 11 200 Kč na 6 měsíců.
více informací o předplatném
OBJEDNAT0 Kč bez DPH

Obsah lekce

Na lekci probereme:

·        Správa dat

·        Zdroje dat a datová samoobsuluha

·        Vizualizace

·        Kompetence controllerů resp. tvůrců reportu a koncových uživatelů

Lektoři

Juraj Bóna
Juraj Bóna
B2B director
Alza.cz a.s.
Juraj je absolvent Ekonomické univerzity v Bratislavě, kde vystudoval obor informační technologie. Již v době studia pracoval jako podnikatel. Od roku 1998 zastával pozici Manager/supervisor v auditorské společnosti Ernst & Young. Od roku 2003 působí ve společnosti Slovak Telekom. Nejprve na pozici Risk manager, později jako vedoucí odboru Corporate finance a komerčního controllingu. Od roku 2010 má na starosti Controlling marketingu a prodeje pro oblast fixního a mobilního byznysu. Od roku 2003 je také členem Asociace certifikovaných účetních ve Velké Británii (ACCA) a působí jako certifikovaný auditor Slovenské komory auditorů a účetních (SKAU).
Stanislav Beránek
Stanislav Beránek
CFO
Lagardere Travel Retail, a.s.
Stanislav Beránek působí jako CFO ve společnosti Lagardere Travel Retail, www.lagardere-tr.cz, kam nastoupil v roce 2002. V Lagardere vystřídal několik pozic od store planning managera, přes business controllera až po tu stávající. Vystudoval ČVUT, fakultu stavební, zúčastnil se výměnného studijního programu na DTU v Kodani a doplnil si ekonomické vzdělání na MBA při VŠE v Praze.
Olga Rudáková
Olga Rudáková
Konzultant a lektor v oblasti vizualizace dat a designu dashboardů
Linkedin profil
Olga je finanční odbornice, školitelka datových dovedností a vizuální vypravěčka. Více než deset let své korporátní kariéry v PwC, Tescu a Marsu pomáhala podnikům směrem k data-driven rozhodování prostřednictvím finanční analýzy. Na svých workshopech Olga kombinuje své zkušenosti z podnikových financí a big data startupu s principy storytellingu a prvky kognitivní psychologie, aby vám poskytla nejlepší hands-on vzdělávání.
David Švenka
David Švenka
Data Science Team Leader
Alza.cz a.s.
David Švenka vede Data Science tým ve společnosti Alza.cz. Jeho tým vyvíjí a provozuje analytické produkty a řešení postavené nad daty. David má 9 let zkušeností s vývojem analytických řešení a produktů v Retailu, Finančních službách, Farmacii a Energetickém sektoru

Místo a čas konání

vzdálené připojení,
online forma

30. 9. 2022 | pátek | 09:00 - 10:00

Jak se přihlásit do webináře Controller Institutu

Na případnou změnu Vás včas upozorníme.

nahoru
© 2022 Controller Institut