Odpovědný manažer

Stáhnout informace o kurzu v PDF (46.01 KB)
Richard Karolík

Digitalizační workshop

Od nápadu ke konkrétnímu konceptu projektu
akce již proběhla
nový termín bude upřesněn - informujte mě

Prezenční školení

Popis

Školení je součástí cyklu Digital Finance & Controlling Specialist, lze jej však absolvovat i samostatně.

Poznání digitalizace a nových technologií je důležitým prvním krokem a stalo se tak v předchozích modulech cyklu Digital Finance & Controlling Specialist . V tomto interaktivním workshopu jsou analyzovány konkrétní výzvy firem účastníků, zda a jak je lze řešit pomocí digitalizačních přístupů.

Obsah

Každý účastník na tomto workshopu vytváří koncept projektu pro aplikaci digitalizace ve své firmě.
  • Individuální konzultace ke skupinové práci nad případy
  • Diskuse nad jednotlivými business cases
  • Výpočet ROI
  • Diskuse nad různými motivy či benefity, které k automatizace mohou vést a které může být nutné obhájit před managementem společnosti, steering comitee apod.

V ceně kurzu je zahrnuto

  • elektronické potvrzení o účasti
  • studijní materiály
  • celodenní občerstvení
Chcete proškolit více osob ze své firmy? Rádi pro vás připravíme firemní školení na míru vašim potřebám.
Více informací o firemních školeních na míru.

Lektoři

Richard Karolík
Richard Karolík
Senior RPA developer
Ernst & Young, s. r. o.
Linkedin profil
Richard má zkušenosti s end-to-end implementací RPA, které získal během více než 2 letého působení v EY Česká republika. Aktivně se podílí na všech částech projektu od výběru procesu pro automatizaci, optimalizaci procesu, nastavení IT Infrastruktury, vývoje robota, testování a předání klientovi. Také je aktivním školitelem v oblasti RPA se specializací na software Blue Prism včetně oficiálních certifikací. Richard má také základní zkušenosti z oblasti datové analytiky a ekonometrie.
Michaela Miksová
Michaela Miksová
Senior Consultant
Ernst & Young, s. r. o.
Michaela je Senior konzultant v týmu Technology Consulting, zaměřuje se na systémovou integraci a reportingové projekty ve finančním a výrobním sektoru. Před působením v EY Michaela pracovala jako technologická konzultantka v PwC, získala zkušenosti jako analytik a vývojář datového skladu v AUTOCONT CZ, věnovala se optimalizaci a automatizaci procesů v Automotive Lighting Jihlava. Vysokoškolský titul získala na Fakultě informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze v oboru Informační management s vedlejší specializací Zvyšování podnikové výkonnosti.
Darina Režná
Darina Režná
RPA Leader
Ernst & Young, s. r. o.
Linkedin profil
V EY Česká republika zastřešuje agendu Smart Automation, která zahrnuje jak robotickou automatizaci procesů, ale také další služby v oblasti optimalizace, řízení podnikových procesů a digitalizace; Má několikaleté zkušenosti s vedením procesů napříč odvětvími v oblasti robotické automatizace a optimalizace procesů, kde má na starosti komunikaci s klientem, projektové řízení a také zajištění požadované kvality výstupu projektu. Darina má dovednosti v programování RPA pomocí software Blue Prism a také se věnuje process miningu.
Jan Srna
Jan Srna
Senior RPA developer
Ernst & Young, s. r. o.
Linkedin profil
Jan má zkušenosti s end-to-end implementací RPA, které získal během více než 3 letého působení v EY Česká republika. Aktivně se podílí na všech částech projektu od výběru procesu pro automatizaci, optimalizaci procesu, nastavení IT Infrastruktury, vývoje robota, testování a předání klientovi. Také je aktivním školitelem v oblasti RPA se specializací na software UiPath včetně oficiálních certifikací.

Místo a čas konání

Školicí centrum Controller Institut
Voctářova 5, Praha 8
tel: +420 226 211 694

15. 6. 2023 | čtvrtek | 00:00 - 00:00
Přidat událost do kalendáře

Na případnou změnu Vás včas upozorníme.

Příjezd

Autem: příjezd z centra přes Rohanské nábřeží a pokračovat do ulice Voctářova kolem Kauflandu, který bude po pravé straně nebo přes Holešovickou tržnici a Libeňský most naproti Kauflandu odbočit doleva na Voctářovu ulici. Další možná cesta je přes Holešovičky odbočit směr Bulovka a dolů kolem Libeňského zámečku a opět do ulice Voctářova. Sídlo naší společnosti je v budově DOCK One naproti Metrostavu.

MHD: metro linka B nebo tramvají 1, 3, 6, 8, 14, 24, 25, na zastávku Palmovka. Odtud se vydejte pěšky po ulici Zenklova směr Libeňský zámek a u Divadla pod Palmovkou odbočte doleva do ulice Koželužská. Na konci této ulice uvidíte budovu DOCK One, kde je sídlo naší firmy. DOCK One je naproti budovy Metrostavu. Ve směru od Libeňského zámku je možné z?tramvají 1, 3, 24 vystoupit na zastávce Divadlo pod Palmovkou a odbočit doprava rovnou do ulice Koželužská. Informace o spojích MHD naleznete zde: http://spojeni.dpp.cz


Parkování

1) Nejlépe přijeďte metrem a auto nechte na záchytných parkovištích.
2) Zaparkujte v Kauflandu, kde máte zaručené parkovací místo - první 2 hodiny zdarma, poté 50 Kč za každou započatou hodinu.
3) Zaparkujte u Alberta (Libeň), kde je poplatek 30 Kč za hodinu od 09:00-15:00. Pak je již zdarma.
4) Zaparkujte na parkovacích zónách, jen upozorňujeme, že jsou brzy plné. Cena parkování je od 20 Kč/hod. Doporučujeme využít aplikaci nebo web pro parkování www.parkujvklidu.cz. Parkovat můžete na smíšených (fialových) zónách a při využití aplikace můžete i na modrých (lokaci naleznete na přiložené mapce).


Jak to u nás vypadá

Dojmy účastníků

"Cyklus Digital Finance & Controlling Specialist mne příjemně překvapil kvalitní náplní, vysokou úrovní a odborností lektorů. Jako odrazový můstek pro zahájení digitalizace financí rozhodně doporučuji."
Jiří B. , Specialista reportingu, CSGM a.s.
"Lektoři z EY opět nezklamali, problematice perfektně rozumí. Dokáží se vžít do situace posluchačů a poradit."
Václav Š. , Controller, Aperam Stainless Services & Solutions Tubes CZ s.r.o.
"Průběh semináře/workshopu, kde jsme si vyzkoušeli popsat vlastní procesy, které bychom chtěli digitalizovat a automatizovat, a kolik by to mohlo stát a současně ušetřit čas na opakujících se procesech."
Jakub V. , Financial Controller a člen představenstva, E LINKX a.s.
"Velmi užitočný sumár problematiky, plný praktických príkladov."
Marek P. , Founder & Leading consultant, Finpower s.r.o.

Cena

Základní cena 14.231 Kč + 21% DPH
Snížená cena 12.381 Kč + 21% DPH
+ BONUS: měsíční členství profesního streamu FITCO zdarma
Digitalizační workshop
Školicí centrum Controller Institut
Voctářova 5Praha 818000
14.231

Poznání digitalizace a nových technologií je důležitým prvním krokem a stalo se tak v předchozích modulech cyklu Digital Finance & Controlling Specialist . V tomto interaktivním workshopu jsou analyzovány konkrétní výzvy firem účastníků, zda a jak je lze řešit pomocí digitalizačních přístupů.

https://schema.org/EventScheduledhttps://schema.org/OfflineEventAttendanceMode
Richard Karolík
Controller Institut s.r.o.

Odpovědný manažer

Stáhnout informace o kurzu v PDF (46.01 KB)
nahoru
© 2023 Controller Institut