Controller Institut

Odpovědný manažer

Helena Sochrová
helena.sochrova@controlling.cz
+420 724 302 410

ukázka semináře
Jak přežít s plánem v době neplánovaných změn

Jak přežít s plánem v době neplánovaných změn

Aneb mýty a omyly okolo plánu a plánování
10. 9. 2020 | 14:00 - 15:00

Online školení
Tato akce probíhá v rámci programu Online FITCO.
Cena předplatného je 9 500 Kč na 6 měsíců.
více informací o předplatném

Obsah lekce

Ačkoli všichni kolem mluví o černých labutích a nepředvídatelném vývoji, s koncem prázdnin se do každé firmy vrací stále stejný proces, pro který jakoby působení náhody vůbec nehrálo žádnou roli. Bylo by ovšem krátkozraké, označit plánování za rituál, proceduru s dávno vyčpělým obsahem, žijící jen díky zvyku, prohlubovanému každoročním opakováním. Proč nezahodí mapu a nepřestane mluvit o cílovém přístavu kapitán lodi, kterou unáší vítr na širé moře? A proč by controlleři měli plánovací rutinu udržovat i v dnešní době při životě ze všech sil?

O významu a správném nastavení plánu ve třetí dekádě 21. století – v období, které od počátku nejeví ochotu vyvíjet se plánovaně.

Lektor

Tomáš Nekvapil
Tomáš Nekvapil
ředitel divize poradenství
Controller Institut s.r.o.
Linkedin profil
Po studiu oboru Matematická analýza na Masarykově univerzitě v Brně absolvoval roční kurz „Bankovnictví“ na VŠE v Praze. Působil jako ředitel pro ekonomiku, IT a organizaci střídavě v bankách, finančních institucích a strojírenských podnicích. V období fúze s IPB v roce 1998 byl vrchním ředitelem pro IT a vnitřní řízení Banky Haná, zastával post ekonomického ředitele akciové společnosti Kordárna a od roku 2002 pracoval jako finanční ředitel v akciové společnosti Tusculum, kde byl zodpovědný za projekty procesního řízení, ABC rozpočtování a implementaci informačního systému. Od června 2004 působí jako nezávislý konzultant. Realizoval četné projekty, zaměřené na plánování, kalkulace nebo strategické řízení a rovněž workshopy v oblasti controllingu a financí pro řadu významných firem v České republice a na Slovensku. Aktivně publikuje v časopisech CAFINews, CFO world a také na webové stránce www.financni-manazer.cz. Je autorem publikací „Neptejte se účetních, jak řídit náklady“ (2011), Rychlokurz podnikových financí pro manažery a jednatele firem (2016). Vydal rovněž sbírku Mikroekonomických fejetonů (2014). Je předsedou dozorčí rady České asociace pro finanční řízení (CAFIN). V současné době působí navíc jako finanční ředitel ve spol. Colognia press, a.s. V Controller Institutu nadále zastává pozici ředitele divize poradenství - jeho kurzy prošlo více než 7100 osob.

Místo a čas konání

vzdálené připojení,
probíhá online formou

10. 9. 2020 | čtvrtek | 14:00 - 15:00
Přidat událost do kalendáře

Jak se přihlásit do webináře Controller Institutu

Na případnou změnu Vás včas upozorníme.

Odpovědný manažer

Helena Sochrová
helena.sochrova@controlling.cz
+420 724 302 410

ukázka semináře

Kontaktní údaje:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

nahoru
Controller Institut, Contrast Consulting Praha, spol. s r.o.
Vladimírova 12, 140 00 Praha 4
Telefonní spojení: +420 224 314 410
Email: info@controlling.cz

IČ: 62912348
DIČ: CZ62912348

© 2020 Controller Institut