Controller Institut

Komplexní školení pro
finance a controlling
První a jediní v ČR
Více

DataCup - soutěž o 60 000 Kč v ANALÝZE DAT

DataCup - soutěž o 60 000 Kč v ANALÝZE DAT
Helena Sochrová24.9.2018
Baví Vás dashboardy, interaktivní vizualizace dat a práce v týmu? Jestliže ano, tak soutěž Data Cup, je ušita přímo pro Vás! První krok sestavte 2 až 4 členný tým a registrujte se na www.datacup.insiders.cz.

Kdo se může zúčastnit?
Studentské týmy, firemní týmy.

Co budete analyzovat?
Data, která Vám zpřístupníme. Budete si moci vybrat z těchto témat:

Budoucnost národa
• Kvalita života
• Zasloužené důchody
• Mobilita obyvatel
• Jistota bydlení
• Hodnoty, očekávání, postoje

Zelená Praha
• Lepší parkování
• Hromadnou dopravou
• Praha na kole
• Zelené střechy
• Městské exhalace
• Příroda ve městě

Co má být výstupem? 

Interaktivní vizualizace dat s přínosem. Vytvoříte dashboardy a interaktivní vizualizace, s nimiž data zpřístupníte běžným uživatelům.Na technologii zpracování dat nezáleží, funkční výstup v podobě interaktivní prezentace ale musí být veřejně přístupný. Podrobné zadání a datasety budou vašemu týmu zpřístupněny 15.10.2018. Případné dotazy k účasti zasílejte na datacup@insiders.cz

Má smysl se zapojit?
Jasně, že ano! Prověříte své analytické dovednosti. Užijete si práci v týmu. Pokud budete mezi nejlepšími, získáte zajímavou odměnu. A hlavně podpoříte datovou gramotnost tohoto národa!

Registrujte se zde.

Helena Sochrova
Projektová manažerka
helena.sochrova@controlling.cz
+420/226 211 690

zpět na všechny články

Další články

Uvažujete o pořízení manažerského informačního systému (MIS), nebo už nějaký takový vaše firma provozuje? V jednom ani druhém případě nemůže být na škodu zamyslet se, jaký užitek byste z takové investice měli požadovat především.
Česká asociace pro finanční řízení (CAFIN) minulý týden vyhlásila na setkání svých členů v pražské Galerii Louvre nejlepší diplomovou práci z oblasti podnikové ekonomiky, financí a účetnictví. Vítězkou za rok 2016 se stala Tereza Fixová z Masarykova ústavu vyšších studií ČVUT s diplomovou prací „Business Intelligence v oblasti rychloobrátkového zboží“. 
Společnost ráda podléhá zjednodušeným receptům. Když je zjednodušení příliš velké, stává se necitlivým a mezi skutečností a jejím obrazem se objevuje mezera - prozíravější však mluví o nafouknuté bublině. To proto, že nafouknutá bublina musí brzy prasknout.
Česká asociace pro finanční řízení (CAFIN) připravuje již pátou přehlídku SW řešení pro finanční oddělení, konferenci IT pro FINANCE.

Kontaktní údaje:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

nahoru
Controller Institut, Contrast Consulting Praha, spol. s r.o.
Vladimírova 12, 140 00 Praha 4
Telefonní spojení: +420 224 314 410
Email: info@controlling.cz

IČ: 62912348
DIČ: CZ62912348

© 2017 Controller Institut