Controller Institut

Komplexní školení pro
finance a controlling
První a jediní v ČR
Více

DataCup - soutěž o 60 000 Kč v ANALÝZE DAT

DataCup - soutěž o 60 000 Kč v ANALÝZE DAT
Helena Sochrová24.9.2018
Baví Vás dashboardy, interaktivní vizualizace dat a práce v týmu? Jestliže ano, tak soutěž Data Cup, je ušita přímo pro Vás! První krok sestavte 2 až 4 členný tým a registrujte se na www.datacup.insiders.cz.

Kdo se může zúčastnit?
Studentské týmy, firemní týmy.

Co budete analyzovat?
Data, která Vám zpřístupníme. Budete si moci vybrat z těchto témat:

Budoucnost národa
• Kvalita života
• Zasloužené důchody
• Mobilita obyvatel
• Jistota bydlení
• Hodnoty, očekávání, postoje

Zelená Praha
• Lepší parkování
• Hromadnou dopravou
• Praha na kole
• Zelené střechy
• Městské exhalace
• Příroda ve městě

Co má být výstupem? 

Interaktivní vizualizace dat s přínosem. Vytvoříte dashboardy a interaktivní vizualizace, s nimiž data zpřístupníte běžným uživatelům.Na technologii zpracování dat nezáleží, funkční výstup v podobě interaktivní prezentace ale musí být veřejně přístupný. Podrobné zadání a datasety budou vašemu týmu zpřístupněny 15.10.2018. Případné dotazy k účasti zasílejte na datacup@insiders.cz

Má smysl se zapojit?
Jasně, že ano! Prověříte své analytické dovednosti. Užijete si práci v týmu. Pokud budete mezi nejlepšími, získáte zajímavou odměnu. A hlavně podpoříte datovou gramotnost tohoto národa!

Registrujte se zde.

Helena Sochrova
Projektová manažerka
helena.sochrova@controlling.cz
+420/226 211 690

zpět na všechny články

Další články

Uvažujete o pořízení manažerského informačního systému (MIS), nebo už nějaký takový vaše firma provozuje? V jednom ani druhém případě nemůže být na škodu zamyslet se, jaký užitek byste z takové investice měli požadovat především.
Česká asociace pro finanční řízení (CAFIN) minulý týden vyhlásila na setkání svých členů v pražské Galerii Louvre nejlepší diplomovou práci z oblasti podnikové ekonomiky, financí a účetnictví. Vítězkou za rok 2016 se stala Tereza Fixová z Masarykova ústavu vyšších studií ČVUT s diplomovou prací „Business Intelligence v oblasti rychloobrátkového zboží“. 
Lidé, kteří neměli to štěstí, aby se s principy účetnictví seznamovali prakticky od dětství (sám jsem jeden z nich), se čas od času dostanou do manažerských pozic, kde musí s účetními odborně komunikovat (ano, také mne to potkalo). Kdo by očekával, že do světa účetnictví vede pro manažery široký chodník s červeným kobercem, bude zklamán. Většinou zůstanete potupně stát u omšelých úzkých dveří, kde musíte čekat, zda se vás někdo ujme.
Angličtina zná pojem "U-turn" jako označení pro obrat o 180 stupňů. Motorový člun nebo tanečník flamenga zvládnou otočení čelem vzad ve zlomcích sekundy; existují však také obraty pomalé, kdy pohyb k rozhodujícímu bodu a samozřejmě i od něj téměř nevnímáte - tedy alespoň pokud neuplyne dostatečně dlouhá doba.

Kontaktní údaje:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

nahoru
Controller Institut, Contrast Consulting Praha, spol. s r.o.
Vladimírova 12, 140 00 Praha 4
Telefonní spojení: +420 224 314 410
Email: info@controlling.cz

IČ: 62912348
DIČ: CZ62912348

© 2017 Controller Institut