Controller Institut

Odpovědný manažer

Lenka Müllerová
lenka.mullerova@controlling.cz
+420 777 773 838
+420 226 211 695
OBJEDNAT12 100 Kč bez DPH
Hygienická opatření v Controller Institutu
Agilní metody v praxi

Agilní metody v praxi

Flexibilnější vedení týmů/firmy
10. 11. 2020   Přidat událost do kalendáře  , Školicí centrum Controller Institut, Praha 8

Prezenční školení
Základní cena 12.100 Kč + 21% DPH Objednat
Snížená cena 10.527 Kč + 21% DPH
+ BONUS: měsíční členství v novém programu FITCO zdarma
OBJEDNAT12 100 Kč bez DPH

Popis

Agilita je BUZZWORD, ale co to přesně znamená? Především jde o odpověď na rychlé a masivní změny na trhu a ve společnosti, které doprovázejí digitalizaci. Nové způsoby práce pro týmy. Schůzky a projekty vyžadují přehodnocení - digitalizace je především lidská záležitost, nikoli čistě technologická. Není důležité, jaký projekt vyvíjíte a jaké technologie používáte, důležitá je vaše připravenost vnímat nové myšlenky, podněty a postupy.

Co se dozvíte?
Jak agilní společnosti pracují? Jak se rozhodují? Jaké předpoklady musí být splněny, aby tento princip fungoval? Získáte inspiraci - best practice postupy nasazení Agilních metod a Scrum procesu.

Obsah

 • Co je to Agilita a proč je důležitá v dnešním světě?

 • Jaký je rozdíl mezi “dělat Agilitu” a “být Agilní”?

 • Co si potřebujete uvědomit před tím, než začnete Agilní změnu.

 • Jak nastartovat dlouhotrvající změnu a neztratit důležité zaměstnance.

 • Jaká je role vedoucích pracovníků a vedení v Agilitě?

 • Principy Agilních týmů – v čem se liší od tradičních metod.

 • Aplikace agilních principů - základy SCRUM-u

 • Případové studie „agilních“ společností:

  • Změna fungování klíčové business organizace jako výsledek Agilního přístupu v IT

  • Agilita v produktovém vývoji mobilního operátora

Cílová skupina

Seminář je určen pro všechny s rozhodovací pravomocí ve společnostech, kteří chtějí, aby jejich organizace byla rychlejší, přizpůsobivější, inovativnější a atraktivnější pro „talenty“. Užitečné informace zde najdou projektoví manažeři, controlleři, majitelé, divizní ředitelé.

V ceně kurzu je zahrnuto:

 • elektronické potvrzení o účasti,
 • studijní materiály,
 • celodenní občerstvení.
Chcete proškolit více osob ze své firmy? Rádi pro vás připravíme firemní školení na míru vašim potřebám.
Více informací o firemních školeních na míru.

Lektoři

František Revilak
František Revilak
Agile Coach
MSD Czech Republic s.r.o.
Linkedin profil
Vystudoval Informatiku na Technické univerzitě v Košicích a už po studiu zjistil, že programování nebude směr, kterým se bude ubírat. V technologiích ale zůstal a jeho první zastávka na cestě k agilitě byla ve společnosti WDF, kde řídil výrobu webových řešení pro firmy všech velikostí (od malých firem po nadnárodní společnosti a banky). Společnost WDF položila základ globálního startupu Glogter, kde začal experimentovat s Agilním způsobem fungováni firmy (nejen IT částí). Následně působil ve firmě Nydrle, kde řídil Projektový team a po vytvoření holdingu Kindred group se stal součástí vedení, kde dostal na starost rozběhnout novou obchodní jednotku a vedl technologické projekty různých velikostí. Po působení v Socialbakers, kde viděl Agilní dynamiku na úrovni fungující firmy o velikosti 500 lidí, se dostal do farmaceutické firmy MSD, kde už 5 let působí jako agilní coach. Vede agilní kompetenci, řídí team agilních coachů a Scrum mastru a působí jako Delivery lead na produktu (250M+ CZK) zaměřeného na Klinické studie. V rámci agilní transformace se zaměřuje na coaching a mentoring skupin a jednotlivců na různých úrovních organizace (i mimo IT) až do úrovně VP levlu, kde využívá své zkušenosti z 11 lete praxe.
Pavel Kantor
Pavel Kantor
Jednatel
QUANTIMA s.r.o.
Vystudoval telekomunikační techniku na ČVUT a následně ekonomiku a management na Nottingham Trent University. Ve své praxi u mobilních operátorů se věnoval zejména vývoji a uvedení nových produktů na trh. V koncernu Deutsche Telekom byl zodpovědný např. za uvedení aplikace SprachBox, která na trh přinesla inovativní technologii automatického rozpoznávání hlasu Voice-to-Text. Od roku 2015 působil v Telekom IT, celoevropské IT organizaci, kde měl na starost kompetenční centrum pro vývoj služeb v oblasti partneringu. Jeho týmu se povedlo ve spolupráci se společností Apple agilní formou spolupráce uvést na evropský trh mikroplatební službu, která zjednodušila placení na App Store. V současné době Pavel buduje vlastní IT společnost která se věnuje SW vývoji, pomáhá s náborem IT expertů a v neposlední řadě s agilními transformacemi ve firmách.

Místo a čas konání

Školicí centrum Controller Institut
Voctářova 5, Praha 8
tel: +420 226 211 694

10. 11. 2020 | úterý | 09:00 - 17:00
Přidat událost do kalendáře

Na případnou změnu Vás včas upozorníme.

Příjezd

Autem: příjezd z centra přes Rohanské nábřeží a pokračovat do ulice Voctářova kolem Kauflandu, který bude po pravé straně nebo přes Holešovickou tržnici a Libeňský most naproti Kauflandu odbočit doleva na Voctářovu ulici. Další možná cesta je přes Holešovičky odbočit směr Bulovka a dolů kolem Libeňského zámečku a opět do ulice Voctářova. Sídlo naší společnosti je v budově DOCK One naproti Metrostavu.

MHD: metro linka B nebo tramvají 1, 14, 16, 25 na zastávku Palmovka případně tramvají 10 zastávka Divadlo pod Palmovkou, odtud se vydejte pěšky po ulici Zenklova směr Libeňský zámek a u Divadla pod Palmovou odbočte doleva do ulice Koželužská. Na konci této ulice uvidíte budovu DOCK One, kde je sídlo naší firmy. DOCK One je naproti budovy Metrostavu. Informace o spojích MHD naleznete zde: http://spojeni.dpp.cz


Parkování

1) Nejlépe přijeďte metrem a auto nechte na záchytných parkovištích.
2) Zaparkujte v Kauflandu, kde máte zaručené parkovací místo - první 2 hodiny zdarma, poté 50 Kč za každou započatou hodinu.
3) Zaparkujte na parkovacích zónách, upozorňujeme, že jsou brzy plné. Cena parkování je od 20 Kč/hod. Doporučujeme využít aplikaci nebo web pro parkování www.parkujvklidu.cz. Parkovat můžete na smíšených (fialových) zónách a při využití aplikace můžete i na modrých (lokaci naleznete na přiložené mapce).


Jak to u nás vypadá

Odpovědný manažer

Lenka Müllerová
lenka.mullerova@controlling.cz
+420 777 773 838
+420 226 211 695
OBJEDNAT12 100 Kč bez DPH
Hygienická opatření v Controller Institutu

Kontaktní údaje:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

nahoru
Controller Institut, Contrast Consulting Praha, spol. s r.o.
Vladimírova 12, 140 00 Praha 4
Telefonní spojení: +420 224 314 410
Email: info@controlling.cz

IČ: 62912348
DIČ: CZ62912348

© 2019 Controller Institut