Praktický time management pro finanční pozice
Prezenční školení
Základní cena 8.690 Kč + 21% DPH Objednat
Snížená cena 7.560 Kč + 21% DPH
+ BONUS: měsíční členství profesního streamu FITCO zdarma
OBJEDNAT8 690 Kč bez DPH

Popis

Nestíháte? Jste ve stresu? Pod tlakem „x“ úkolů? Nevíte, na čem pracovat dříve?
Pak přijďte na unikátní kurz pod vedením lektorky měkkých dovedností a odborníka na finance – zaměřený přímo na finanční pozice.

Co si každý účastník odnese?
Sadu tipů a návyků, které mohou pomoci změnit život. K lepšímu. :-) Díky těmto snadným návykům budete lépe spravovat a efektivněji využívat čas. Není podstatné, zda za daný čas zvládnete více úkolů, ale zda jste si vybrali ty správné.

Obsah

 • Práce pod tlakem a odolnost vůči stresu (akutnímu x dlouhodobému)
 • Umění rozvrhnout své priority při práci ve finančním oddělení
 • Praktické nástroje plánování
 • Osobní diagnostika práce s časem
 • Prevence prokrastinace
 • Zmapování svých „zlodějů času“ vč. konkrétních návodů, jak se jich zbavit
 • Multitasking
 • Schopnost odolávat tlaku nadřízených x kolegů x podřízených

Cílová skupina

Controlleři, pracovníci finančních oddělení, manažeři a všichni, kteří se chtějí naučit efektivně využívat svůj čas.

V ceně kurzu je zahrnuto:

 • elektronické potvrzení o účasti
 • studijní materiály
 • celodenní občerstvení
Chcete proškolit více osob ze své firmy? Rádi pro vás připravíme firemní školení na míru vašim potřebám.
Více informací o firemních školeních na míru.

Lektoři

Jan Žižka
Jan Žižka
poradce managementu a konzultant firemní strategie, HR a financí
Linkedin profil
Vystudoval VŠE. Zastával pozice finančního ředitele v tuzemských i mezinárodních firmách (Tesco, Myllykoski sales, Mondi). Posledních pět let pracoval na pozici generálního ředitele a místopředsedy představenstva Mondi Štětí a.s. V roce 2011 se umístil na třetím místě v soutěži Manažer roku a na prvním místě v soutěži Manažer odvětví České republiky. Jako lektor se zaměřuje na finance, formování podnikové kultury, vedení lidí, řízení změny, bezpečnost práce, risk management a strategii. S Controller Institutem spolupracuje již od roku 2003 - jeho kurzy prošlo více než 1900 osob.
Zuzana Hanáková
Zuzana Hanáková
konzultantka, lektorka, koučka
NTI - consulting, s.r.o.
Absolventka UTB Zlín, obor Marketingové a sociální komunikace. Prošla psychoterapeutickým výcvikem vintegrativní psychoterapie na Skálově Institutu v Praze a pod vedením Magdaleny Vokáčové výcvikem Koučink jako umění. Od roku 2014 působila jako terapeut pro individuální a skupinovou terapii v oblasti adiktologie. Své lektorské zkušenosti získávala v České spořitelně v pozici interního lektora a kouče. Od roku 2013 působila jako nezávislý lektor otevřených a interních kurzů v oblasti soft skills pro střední a nižší management. V současné době se věnuje zejména oblasti osobního seberozvoje, komunikace a vztahům (pracovní, rodinné, partnerské). Ráda se spolupodílí na outdoorových programech. V posledních letech se účastnila vzdělávání pro firmy Bosch Česká republika, Porsche Engineering, zahradnictví Gabriel, Philips, Artin, AGC, Česká Spořitelna.

Místo a čas konání

Školicí centrum Controller Institut
Voctářova 5, Praha 8
tel: +420 226 211 694

21. 6. 2022 | úterý | 09:00 - 17:00

Na případnou změnu Vás včas upozorníme.

Příjezd

Autem: příjezd z centra přes Rohanské nábřeží a pokračovat do ulice Voctářova kolem Kauflandu, který bude po pravé straně nebo přes Holešovickou tržnici a Libeňský most naproti Kauflandu odbočit doleva na Voctářovu ulici. Další možná cesta je přes Holešovičky odbočit směr Bulovka a dolů kolem Libeňského zámečku a opět do ulice Voctářova. Sídlo naší společnosti je v budově DOCK One naproti Metrostavu.

MHD: metro linka B nebo tramvají 1, 14, 16, 25 na zastávku Palmovka případně tramvají 10 zastávka Divadlo pod Palmovkou, odtud se vydejte pěšky po ulici Zenklova směr Libeňský zámek a u Divadla pod Palmovou odbočte doleva do ulice Koželužská. Na konci této ulice uvidíte budovu DOCK One, kde je sídlo naší firmy. DOCK One je naproti budovy Metrostavu. Informace o spojích MHD naleznete zde: http://spojeni.dpp.cz


Parkování

1) Nejlépe přijeďte metrem a auto nechte na záchytných parkovištích.
2) Zaparkujte v Kauflandu, kde máte zaručené parkovací místo - první 2 hodiny zdarma, poté 50 Kč za každou započatou hodinu.
3) Zaparkujte na parkovacích zónách, upozorňujeme, že jsou brzy plné. Cena parkování je od 20 Kč/hod. Doporučujeme využít aplikaci nebo web pro parkování www.parkujvklidu.cz. Parkovat můžete na smíšených (fialových) zónách a při využití aplikace můžete i na modrých (lokaci naleznete na přiložené mapce).


Jak to u nás vypadá

nahoru
© 2022 Controller Institut