Detaily společnosti Controller Institut

Představení společnosti

Controller Institut patří již od roku 1995 mezi přední poskytovatele vzdělávacích služeb v oblasti controllingu a financí.
Přinášíme Vám ucelené a certifikované vzdělávací cykly pro rozvoj Vašich finančních, ekonomických či controllingových útvarů. V naší nabídce naleznete i řadu odborných seminářů, ale umíme pro Vás stejně kvalitně připravit firemní rozvojové tréninky, koučing či dohled nad Vašimi projekty. Ať už chcete vychovat dorost, rozvíjet specialisty nebo inspirovat manažery, na nás se můžete vždy spolehnout.
Spolupracujeme s více než 550 lektory (z podnikové praxe, ale i akademických pracovišť). 

Vzdělávací programy mají předepsaný standard v oblasti metodiky a kvality dané dlouholetými zkušenostmi mateřské společnosti ve Vídni. 

Cyklus Diplomovaný controller získal certifikaci MŠMT jako rekvalifikační kurz  s celostátní platností - "Pracovník controllingu".

Stáli jsme při zrodu České asociace pro finanční řízení (www.cafin.cz), která vznikla na jaře roku 2010. Jejím cílem je sdružovat odborníky se zájmem o finanční řízení podniků; podporovat výzkum, výuku i vzdělání na tomto poli a aktivně spolupracovat s profesními organizacemi, finančními institucemi a dalšími zájmovými subjekty.

CAFIN jako jediný člen mezinárodní instituce International Group of Controlling (IGC) v ČR je dalším významným garantem odborné kvality našich vzdělávacích a poradenských služeb.

Historie Controller Institutu

Rakouský Controller Institut (www.controller-institut.at) byl založen v roce 1982 o. Univ. - Prof. Dr. Rolfem Eschenbachem na Wirtschaftsuniversität ve Vídni. Více než 30 let spojuje controllingovou komunitu v Rakousku. V České republice působí Controller Institut od roku 1995 s cílem zprostředkovávát nové poznatky a praktické zkušenosti z controllingu a příbuzných oborů.
V roce 2009 učinila firma zásadní krok: spojila svoje síly se společností POINT Consulting, která byla činná ve stejné oblasti. Od 1. 1. 2010 tak působí společně právě pod značkou Controller Institut (více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě zde).

nahoru
© 2024 Controller Institut