Controller Institut

Dárky od srdce

Dárky od srdce
13.1.2021
Podpořili jsme projeky, které zahřejí u srdce.

V letošním roce naši lektoři a partneři nedostali žádný hmotný dárek, avšak dostali informaci o našem dobrém skutku. Přispěli jsme dvěma mladým dámám Terezce a Veronice, kterým jsme pomohli alespoň trochu zlepšit jejich životní situaci.

Dále jsme se i v letošním roce zapojili do projektu Ježíškova vnoučata, vybrali jsme pana Josefa (63) z Kutné Hory, který si přál sluchátka a televizi.

Proč si to přeji?

"Hodně času trávím na lůžku a tak bych se rád podíval na něco v televizi s dobrým obrazem"

Pan Josef dostal pod stromeček televizor a k němu bezdrátová sluchátka. Většinu času stráví na lůžku tak mu to pomůže i v tom, že nebude rušit svého souseda.

Dále jsme díky štědrosti celého týmu Controller Institutu a CAFINu, mimo projekt Ježíškova vnoučata, obdarovali domov seniorů U Anežky promítacím plátnem a jedním zánovním dataprojektorem.

Také paní Jitka (77 let) z Domova a Stacionáře sv. Anežky České si moc přála fén na vlasy, který si pod stromečkem díky nám rozbalila.

Poslední balíček putoval do Domova pro seniory Blaník, kde si paní Hana (86 let) rozbalila čistě praktický dárek určený pro speciální péči o její zoubky.

Jsme moc rádi, že jsme mohli potěšit hned několik srdcí.

Tým Controller Institutu a CAFINu

zpět na všechny články

Další články

Už je to téměř rok, co se většina našich aktivit přesunula do online světa, a to jak pracovních, tak osobních a volnočasových. Několik hodin denně sedíme u počítače a chybí nám osobní kontakt. Tolik věcí se změnilo a zrychlilo. A to i v našem vzdělávacím businesse.
Ten, kdo řídil na základě plánu, nejspíš zažil volbu, připomínající dilema člověka za volantem v rychle jedoucím autě:
Uplatnit Paretovo pravidlo na položku, kterou nakupujete za jednoznačně určenou cenu, vypadá jako docela hloupý nápad. Copak vám někdo umožní zaplatit 20 % ceny za nádrž naplněnou palivem z 80 %?
Když jsme se v březnu začali obracet na naše lektory s žádostí o překlopení odborných kurzů do „onlajnu", cítili jsme jejich rozpaky. Ne z toho, že budou připravovat pro naše účastníky nové typy materiálů, úkolů, případových studií, ale z toho, že vás nebudou mít před očima. Zkoušeli jsme, trénovali a zakrátko se do toho s nadšením pustili. Témata byla různorodá. Naše lektory jsme požádali o osobní zpověď, jaké bylo jejich „poprvé". O jejich názory a pocity bychom se tu s vámi rádi podělili.

Kontaktní údaje:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

nahoru
Controller Institut, Contrast Consulting Praha, spol. s r.o.
Vladimírova 12, 140 00 Praha 4
Telefonní spojení: +420 224 314 410
Email: info@controlling.cz

IČ: 62912348
DIČ: CZ62912348

© 2020 Controller Institut