Dárky od srdce

Dárky od srdce
13.1.2021
Podpořili jsme projeky, které zahřejí u srdce.

V letošním roce naši lektoři a partneři nedostali žádný hmotný dárek, avšak dostali informaci o našem dobrém skutku. Přispěli jsme dvěma mladým dámám Terezce a Veronice, kterým jsme pomohli alespoň trochu zlepšit jejich životní situaci.

Dále jsme se i v letošním roce zapojili do projektu Ježíškova vnoučata, vybrali jsme pana Josefa (63) z Kutné Hory, který si přál sluchátka a televizi.

Proč si to přeji?

"Hodně času trávím na lůžku a tak bych se rád podíval na něco v televizi s dobrým obrazem"

Pan Josef dostal pod stromeček televizor a k němu bezdrátová sluchátka. Většinu času stráví na lůžku tak mu to pomůže i v tom, že nebude rušit svého souseda.

Dále jsme díky štědrosti celého týmu Controller Institutu a CAFINu, mimo projekt Ježíškova vnoučata, obdarovali domov seniorů U Anežky promítacím plátnem a jedním zánovním dataprojektorem.

Také paní Jitka (77 let) z Domova a Stacionáře sv. Anežky České si moc přála fén na vlasy, který si pod stromečkem díky nám rozbalila.

Poslední balíček putoval do Domova pro seniory Blaník, kde si paní Hana (86 let) rozbalila čistě praktický dárek určený pro speciální péči o její zoubky.

Jsme moc rádi, že jsme mohli potěšit hned několik srdcí.

Tým Controller Institutu a CAFINu

zpět na všechny články

Další články

Finanční gramotnost podnikových manažerů je podmínkou přežití v globální konkurenci. A ví to váš finanční ředitel?
V rámci spolupráce kolegů z CAFIN s Fakultou podnikatelskou na VUT v Brně byl spuštěn miniprůzkum, který by nám pomohl zacílit výzkum v oblasti využití automatizace v controllingu.
Existuje mnoho typů otázek. Některé otázky si můžete klást jen proto, že vás baví hledat odpověď („Proč mne mají všichni tak rádi?"), některé otázky provokují k akci („Neměl bych jí/jemu zavolat?") a pak jsou tu bohužel také otázky zneklidňující („Není na čase přestat s ...?"). Následující otázky, pevně věřím, spojují všechny popsané motivy v obráceném pořadí: nejprve vyvolají neklid, a potom, jak doufám, povedou k akci, která vás bude bavit. Aspoň tehdy, jste-li controlleři tělem i duší.
Kolegové z České asociace pro finanční řízení (CAFIN) mají nový projekt.  Říkají mu CFO OUTLOOK. Rozhodli se vydávat své čtvrtletní odhady vývoje uvedených ukazatelů - meziroční inflace v ČR, PRIBOR a kurzy CZK/EURO a CZK/USD
nahoru
© 2023 Controller Institut