Dárky od srdce

Dárky od srdce
13.1.2021
Podpořili jsme projeky, které zahřejí u srdce.

V letošním roce naši lektoři a partneři nedostali žádný hmotný dárek, avšak dostali informaci o našem dobrém skutku. Přispěli jsme dvěma mladým dámám Terezce a Veronice, kterým jsme pomohli alespoň trochu zlepšit jejich životní situaci.

Dále jsme se i v letošním roce zapojili do projektu Ježíškova vnoučata, vybrali jsme pana Josefa (63) z Kutné Hory, který si přál sluchátka a televizi.

Proč si to přeji?

"Hodně času trávím na lůžku a tak bych se rád podíval na něco v televizi s dobrým obrazem"

Pan Josef dostal pod stromeček televizor a k němu bezdrátová sluchátka. Většinu času stráví na lůžku tak mu to pomůže i v tom, že nebude rušit svého souseda.

Dále jsme díky štědrosti celého týmu Controller Institutu a CAFINu, mimo projekt Ježíškova vnoučata, obdarovali domov seniorů U Anežky promítacím plátnem a jedním zánovním dataprojektorem.

Také paní Jitka (77 let) z Domova a Stacionáře sv. Anežky České si moc přála fén na vlasy, který si pod stromečkem díky nám rozbalila.

Poslední balíček putoval do Domova pro seniory Blaník, kde si paní Hana (86 let) rozbalila čistě praktický dárek určený pro speciální péči o její zoubky.

Jsme moc rádi, že jsme mohli potěšit hned několik srdcí.

Tým Controller Institutu a CAFINu

zpět na všechny články

Další články

V pojmech bývá zmatek. Často zbytečně. V případě controllingu jsou veškeré související pojmy podřízeny vcelku jasné logice. Pojďme si ji zopakovat.
O tom, komu je určena manažerská výsledovka, naštěstí nelze diskutovat. Stejně tak o jejím účelu - musí být odvozen z tohoto určení. Základním úkolem manažerské výsledovky je přinášet a posuzovat určité interní podnikové ukazatele, optimálně on-line, a když to účetnictví neumožňuje (s čímž bohužel nic nesvedeme), pak alespoň každý měsíc. 
Tak už je to tady: Máme zelený plán, zelené finance a prý brzy přibude i zelený controlling. Postupně z toho rudnu.
Milí čtenáři, kdo je podle vás controller? V některých ohledech může být obtížné popsat pozici finančního controllera. Překračuje hranice mezi čistým účetnictvím, finanční strategií a poradenstvím.
nahoru
© 2022 Controller Institut