Dárky od srdce

Dárky od srdce
13.1.2021
Podpořili jsme projeky, které zahřejí u srdce.

V letošním roce naši lektoři a partneři nedostali žádný hmotný dárek, avšak dostali informaci o našem dobrém skutku. Přispěli jsme dvěma mladým dámám Terezce a Veronice, kterým jsme pomohli alespoň trochu zlepšit jejich životní situaci.

Dále jsme se i v letošním roce zapojili do projektu Ježíškova vnoučata, vybrali jsme pana Josefa (63) z Kutné Hory, který si přál sluchátka a televizi.

Proč si to přeji?

"Hodně času trávím na lůžku a tak bych se rád podíval na něco v televizi s dobrým obrazem"

Pan Josef dostal pod stromeček televizor a k němu bezdrátová sluchátka. Většinu času stráví na lůžku tak mu to pomůže i v tom, že nebude rušit svého souseda.

Dále jsme díky štědrosti celého týmu Controller Institutu a CAFINu, mimo projekt Ježíškova vnoučata, obdarovali domov seniorů U Anežky promítacím plátnem a jedním zánovním dataprojektorem.

Také paní Jitka (77 let) z Domova a Stacionáře sv. Anežky České si moc přála fén na vlasy, který si pod stromečkem díky nám rozbalila.

Poslední balíček putoval do Domova pro seniory Blaník, kde si paní Hana (86 let) rozbalila čistě praktický dárek určený pro speciální péči o její zoubky.

Jsme moc rádi, že jsme mohli potěšit hned několik srdcí.

Tým Controller Institutu a CAFINu

zpět na všechny články

Další články

Jedním z frekventovaných problémů konzultačních firem, který podstatnou měrou přispívá k napjaté atmosféře uvnitř, je situace, kdy jsou projekty v realizaci hodnoceny jako úspěšné nebo neúspěšné podle toho, jak dalece se dokáží realizačními náklady (především pak počtem spotřebovaných realizačních dní) vejít do předem dohodnuté smluvní ceny.
Patřím k několika málo ročníkům, které, možná trochu nezaslouženě, mohly v jednom režimu získat kompletní vzdělání, aby ho následně využily v režimu jiném.
Milí čtenáři, v těchto nejistých dobách je vidět, jak naléhavě potřebuje naše společnost lidi, kteří jsou zdatní v controllingu a mají „holistické podnikatelské chápání" neboli zdravý selský rozum. Proto jsou nyní velmi žádaní controlleři, kteří umí být sparing partnery managementu.
Globalizace není žádný Ježíšek, i když pár lidí (zpravidla těch nejbohatších) obdarovala fakt královsky.
nahoru
© 2021 Controller Institut