Controller Institut

Svátek CONTROLLERŮ - Controllingové Fórum

Svátek CONTROLLERŮ - Controllingové Fórum
Lenka Kovaříková17.4.2019
Víte, že i controlleři mají každoročně svůj svátek? Bývá maskovaný pod názvem Controllingové fórum a i 22. ročník s podtitulem „Časy se mění...co na to controlling?" se ponese v duchu všudypřítomné digitalizace.

Přijďte ho společně s námi oslavit a také diskutovat nad aktuálními tématy:

  • Časy se mění, controlling také ... Co rychleji?
  • Ryzí controlling aneb hledat odchylky není úchylka
  • Pracovní snídaně: Budeme recyklovat controllery? Nebo patří do starého železa?
  • Inspirace pro controllera 21. století (globální řešení pro řízení cash flow v Euro-Center Holding; Je controller „ohrožený druh"?)
  • Tak trochu jiný business – controlling z jiného světa (Nákladové ceny na ZEVO Malešice; Moderní možnosti plánování nejen ve zdravotnictví; Divadlo v době digitální)

Kdy a kde?
23. - 24. května 2019 (čtvrtek + pátek), Zámek Štiřín

Další informace najdete na webu www.controllingoveforum.cz

Na viděnou na konferenci

Lenka Kovaříková
Projektová manažerka
Controller Institut
GSM: +420 733 757 584
E-mail: lenka.kovarikova@controlling.cz

zpět na všechny články

Další články

Znáte ten pocit, když se objeví něco, co jste si dlouho přáli spatřit na vlastní oči - někde úplně jinde, než jste čekali?
Začátkem června 2018 byli zástupci CAFINu, Olga Cechlová a Ladislav Profota na pravidelném setkání firem sdružených v rámci International Group of Controlling.
Ivo Poddaný, přáteli přezdívaný "iPod", má menší tiskárnu na okraji obce s příznačným jménem Podzámčí. Několik docela úspěšných let, naplněných dlouhodobými zakázkami pro korporátní klientelu, mu loni dovolilo podnik významně rozšířit. A pomohly i evropské dotace. Místo tří pronajatých linek má už jen stroje vlastní, a to dokonce čtyři. Pokud by někdo očekával, že takový vývoj přináší samé radosti nebo dokonce, že se iPod právě stal velkotovárníkem se zaručenou doživotní rentou, mýlil by se hluboce. "Naopak," - říkají zkušení podnikatelé - "...více strojů, to je více lidí, více zakázek a více starostí. A víc peněz? Možná, - když se zadaří..."
24. a 25. května se v Senohrabech u Prahy uskutečnilo 21. Controllingové fórum. Jeho tématem byl Controller jako partner digitálního věku. Svoje zkušenosti a vize sdíleli finanční ředitelé i vedoucí controlleři významných českých společností.

Kontaktní údaje:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

nahoru
Controller Institut, Contrast Consulting Praha, spol. s r.o.
Vladimírova 12, 140 00 Praha 4
Telefonní spojení: +420 224 314 410
Email: info@controlling.cz

IČ: 62912348
DIČ: CZ62912348

© 2020 Controller Institut