Controller Institut

Komplexní školení pro
finance a controlling
První a jediní v ČR
Více

Opening večírek DOCKu

Opening večírek DOCKu
14.3.2019
V pondělí 11. března 2019 se v odpoledních hodinách konečně všichni dočkali slavnostního otevření nových prostor Controller Insitutu. Stužka přestřižena!

25. ledna se společnými silami Controller Insitut přesídlil do nových prostor nedaleko od Libeňského zámku na Prahu 8. Nové tréninkové centrum v DOCKu přineslo firmě zejména multifunkční místnosti pro účastníky našich kurzů i lektrory. 

Nová prkna vybízela k Opening party, která se nesla v příjemné atmoféře a slovech díků. Těšíme se na další setkání v jarní sezóně :).
Přehled akcí naleznete ZDE.

Níže si můžete prohlédnout malou ochutnávku.

 

 

 

 

 

 

zpět na všechny články

Další články

Zúčastníte se otevřené diskuze s představiteli výrobních společností. Informace, jak to dělají jinde. Navštivte s námi společnost Meopta – optika.
Využijte poslední možnost se přihlásit na oblíbenou konferenci Efektivní nákup. 
Jakkoli vám formulace úkolu může přiřadit náklad na nákladové středisko připadat jednoznačná, ve skutečnosti budete mít na výběr několik možností. Často může být důležité porovnat existující možnosti mezi sebou, dříve než se pro jednu z nich rozhodnete - vaše volba bude vždy přinášet konkrétní výhody a nevýhody ve vztahu ke způsobu, kterým hodláte získané informace využít.
"Máme-li máme-li něco něco dvakrát dvakrát opakovat opakovat, měli měli bychom bychom vždy vždy zvážit zvážit,, zda zda je je to to potřeba potřeba.."

Kontaktní údaje:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

nahoru
Controller Institut, Contrast Consulting Praha, spol. s r.o.
Vladimírova 12, 140 00 Praha 4
Telefonní spojení: +420 224 314 410
Email: info@controlling.cz

IČ: 62912348
DIČ: CZ62912348

© 2017 Controller Institut