Controller Institut

Komplexní školení pro
finance a controlling
První a jediní v ČR
Více

Spojte školení s teambuildingem: Controller Institut z Vás udělá podnikatele na 2 dny

Spojte školení s teambuildingem: Controller Institut z Vás udělá podnikatele na 2 dny
Ivana Dvořáková27.6.2017
Real Business z Vašich zaměstnanců udělá na dva dny podnikatele. Postaví je před skutečné rozhodovací problémy, které řeší Vaše firma. A kde se tím podnikatelem stanou? Nad hrací deskou. Real Business je totiž desková hra, a proto se hodí i jako teambuilding. Jaké jsou jeho výhody?  

3 přínosy deskové hry Real Business pro Vaše zaměstnance:

 

1. Stanou se na dva dny podnikateli

 

Investovat více do inovací? Nebo do marketingu? Či rovnou vstoupit na nové trhy? Zaměstnanci se učí zvládat situace, které nastávají přímo ve Vaší firmě. Nesmí přitom ani na okamžik zapomenout na hlavní cíl – finanční stabilitu firmy a její výkonnost.

 

Citát účastníka: "Super zobrazení reálného businessu."

2. Oproti semináři si zapamatují mnohem více

 

Zaměstnanci během prvního dne po běžném školení zapomenou 60 % nových informací. Z Real Business si budou pamatovat ale mnohem více. Protože místo poslouchání si situace sami zažijí.

 

Citát účastníka: "Postupem času jsem stále více chápal probírané téma."

3. Vaše oddělení potáhnou za jeden provaz


Zaměstnanci uvidí podnikání z jiných úhlů pohledu, než jsou zvyklí ze svých pracovních pozic. Různá oddělení mají různé cíle: finance chtějí snižovat náklady, marketéři chtějí navýšit rozpočet na propagaci, apod. Real Business pomůže Vašim zaměstnancům pochopit, že mají sledovat společný cíl.

Citát účastníka: "Člověk získá zkušenost s nadhledem, když v praxi je jen kolečnkem v soukolí."

 

Co dalšího o Real Business řekli účastníci?

 

"Velmi akční."

"Neočekávala jsem, že mě to tak pohltí."

"Líbila se mi forma hry. překvapivě zajímavá a soutěživá."

 

Chci více informací/přihlášku

 

Pro koho se Real Business hodí?

 

- třeba pro Vaše marketéry
- nebo pro lidi z obchodu, vaše account manažery
- či pro Vaše IT specialisty
- nebo právě pro Vás – pro lidi z HR...
Zkrátka pro všechny, jejichž denním chlebem nejsou finance.

zpět na všechny články

Další články

Jakkoli vám formulace úkolu může přiřadit náklad na nákladové středisko připadat jednoznačná, ve skutečnosti budete mít na výběr několik možností. Často může být důležité porovnat existující možnosti mezi sebou, dříve než se pro jednu z nich rozhodnete - vaše volba bude vždy přinášet konkrétní výhody a nevýhody ve vztahu ke způsobu, kterým hodláte získané informace využít.
Ivo Poddaný, přáteli přezdívaný "iPod", má menší tiskárnu na okraji obce s příznačným jménem Podzámčí. Několik docela úspěšných let, naplněných dlouhodobými zakázkami pro korporátní klientelu, mu loni dovolilo podnik významně rozšířit. A pomohly i evropské dotace. Místo tří pronajatých linek má už jen stroje vlastní, a to dokonce čtyři. Pokud by někdo očekával, že takový vývoj přináší samé radosti nebo dokonce, že se iPod právě stal velkotovárníkem se zaručenou doživotní rentou, mýlil by se hluboce. "Naopak," - říkají zkušení podnikatelé - "...více strojů, to je více lidí, více zakázek a více starostí. A víc peněz? Možná, - když se zadaří..."
Také už se těšíte na svátek všech controllerů? Na letošní Controllingové fórum Vás v následujícím videu zvou: moderátor fóra Jirka Kuchyňa a Tomáš Nekvapil z Controller Institutu.
V prvních dvou dílech jsme se věnovali tématu delegování z hlediska toho co, jak a komu delegovat, podívali jsme se na nejčastější překážky, které si před se leader sám staví v rámci delegování a dnes budeme pokračovat dále. I když vše uděláte tak nejlépe, jak můžete, stále ještě může nastat situace, kdy zaměstnanec nemá z delegovaného úkolu radost. Podíváme se tedy na hlavní důvody na straně člena týmu, které mohou ovlivňovat jeho vnímání přidělené práce.

Kontaktní údaje:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

nahoru
Controller Institut, Contrast Consulting Praha, spol. s r.o.
Vladimírova 12, 140 00 Praha 4
Telefonní spojení: +420 224 314 410
Email: info@controlling.cz

IČ: 62912348
DIČ: CZ62912348

© 2017 Controller Institut