Controller Institut

Lektoři z praxe, moderní prostory, osobní přístup
Od června opět prezenčně
Samozřejmostí je dodržení
všech hygienických opatření
Již 25 LET
Více zde
Již 25 let rozvíjíme Vaše kompetence

Odpovědný manažer

Renata Bílková
renata.bilkova@controlling.cz
+420 734 138 648
+420 226 211 697
OBJEDNAT CYKLUS58 000 Kč bez DPH
PDF Pozvánka

Záznam Info webináře

Chcete získat více informací k organizaci a koncepci celého cyklu?

Poslechněte si záznam z informačního webináře

Finanční controller

Ucelený přehled controllingových metod a nástrojů

ObjednatDotaz k akci
Certifikovaný cyklus

Reference

"Kurz Finanční controller jsem absolvovala jako svůj první ucelený vzdělávací program v oblasti controllingu. Oceňuji koncepci kurzu, který je rozdělen na cykly, které na sebe navazují. Obsahují část teoretickou i praktickou, ukázky z praxe a trendy v controllingu, což považuji za velmi přínosné. Tento kurz mi pomohl rozšířit si obzory v oblasti controllingu, ujistila jsem se však také, že nástroje controllingu, plánování, reportingu atd., umím vyžívat správně. Kurz Finanční controller vřele doporučuji všem controllerům, nejen začátečníkům. I zkušení účastníci kurzu si odnesou cenné informace a nové pohledy či směry z oblasti controllingu a to díky profesionalitě a vysoké odbornosti lektorů, kteří nám účastníkům kurzu dokázali vždy pohotově danou problematiku vysvětlit na konkrétních příkladech a podělit se s námi o své zkušenosti. Za užitečné považuji i poskytnuté výukové materiály, ze kterých mohu dále čerpat. Organizace kurzu a komunikace se zaměstnanci Controller institutu byla bez chybičky!!!"

Jana J., Vedoucí controllingu a reportingu, Mountfield a.s.

"Kurzy jsou na špičkové úrovni: zkušení lektoři, příjemné prostředí, skvělá organizace, osobní a vstřícný přístup nejen lektorů, ale i všech zaměstnanců Controller Institutu.
Získané znalosti jsou užitečné jak pro účetní, tak i pro controllery. Každý lektor je ochoten pomoci i po školení, pokud někdo z absolventů potřebuje s něčím poradit."

Tatiana R., Controller,

"Jsem ráda, že jsem absolvovala celý modul kurzu finanční controller. Jelikož je to cyklus ucelený a jednotlivé cykly na sebe navazují. Je nutno si projít jak část teoretickou i praktickou (řešení příkladů).
Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tzn. uchazeče, kteří v controllingu aktuálně nepracují tak pro pracovníky controllingu.
Přístup lektorů, kvalita výuky, zázemní controller institutu i poskytnuté materiály hodnotím na jedničku. Opravdu nemohu nic vytknout."

Zuzana K., Financial Section Manager, Toray Textiles Central Europe s.r.o.

"Velmi si cením profesionality a praktického přístupu přednášejících zaměřeného na implementaci a využití controllingu v konkrétních reálných podnicích ."

David M., Head of workout,

"Cyklus mi přinesl nový pohled na problematiku controllingu. Obzvlášť různorodé přístupy firem prezentované v praktické části byly inspirativní. Nezastupitelnou roli hrála rovněž teoretická část s širším záběrem, než se kterým jsem se zatím v maloobchodní firme setkal. U přednášejících jsem ocenil jejich odbornost, zřetelně pozitivní přístup k tématu, ochotu i schopnost odpovídat na dotazy."

Jan S., Finanční analytik, ROSSMANN,spol.s r.o.

"Celý kurz Finanční controller byl pro mě velmi přínosný, protože mi pomohl pochopit, jak by mělo oddělení controllingu v našem podniku fungovat. Nejvyšší přidanou hodnotou tohoto kurzu jsou široké zkušenosti lektorů z praxe, které jsou ochotni předávat studentům. Nejedná se tak o suché memorování teorie. Rozhodně doporučuji všem, kteří se snaží nově zavést controlling do společnosti a samozřejmě i jako teoreticko-praktický základ pro toho, kdo se chce věnovat controllingu naplno. V souvislosti s tím bych rád získané vědomosti rád rozšířil v navazujícím kurzu Diplomovaný controller."

Jiří L., Finanční ředitel, M a v e l, a.s.

"Kurz hodnotím velmi kladně, líbilo se mi spojení teorie a praxe. Oceňuji i možnost nahlédnutí do různých způsobů controllingu v mnoha společnostech. Kladně hodnotím kvalifikaci lektorů, práci asistentek a také místa konání kurzů.
Jediné co bych možná vytkla bylo to, že kurz byl určen jak pro úplné začátečníky tak pro ty, kteří už se controllingu věnují. Někdy bylo i pro mě těžké danou látku pochopit, protože jsem to v práci nedělala.
Celkově bych kurz určitě dále doporučila a také doporučovat budu. Pokud budu mít ještě možnost, ráda se zúčastním i dalších kurzů."

Jitka H., Finanční účetní, LANEX a.s.

"Kurz „Finanční controller“ bych určitě hodnotila pozitivně, lektoři přednášeli danou problematiku srozumitelně a vždy ji vhodně doplnili praktickými příklady. Kurz bych doporučila především zaměstnancům z výrobních podniků a s již alespoň drobnými znalostmi z oblasti controllingu."

Barbora D., Ekonom, Středisko společných činností AV ČR, v. v. i.

"Perfektní organizace celého cyklu školení „Finanční controller“, profesionální a zkušení lektoři, kteří dokáží okamžitě reagovat na konkrétní situace z praxe a udržet pozornost posluchače po celou dobu přednášky."

Martina J., Odborný referent, Středisko společných činností AV ČR, v. v. i.

"Tento cyklus skvěle balancuje teoretické vysvětlení práce controllera (její úskalí a aktuální trendy) s výpočty konkrétních příkladů. Penzum času na seminářích je využito velmi efektivně, a mohu proto vřele doporučit."

Ondřej H., Intercompany Accountant,

"V cyklu „Finanční controller“ jsem si rozšířila své znalosti v oblastech nástrojů controllingu, nákladů, kalkulací, plánování a reportingu. Zajímavé byly pro mne i praktické ukázky toho, jak to funguje v jiných firmách.
Na pozici controllera pracuji teprve krátkou dobu a tak mohu tyto nové informace využít pro svou práci a vidět věci trochu z jiné perspektivy."

Hana K., účetní, Erich Jaeger, s.r.o.

"Hodnotím velmi pozitivně. Lektoři byli velmi ochotní a snažili se zaujmout. Propojovali teorii s praxí, což vidím jako největší přínos. Také jsem byla součástí výborné skupiny, která rozváděla nejednu debatu a to bylo taktéž velmi zajímavé.
Určitě bych celý cyklus doporučila všem, kteří s controllingem začínají či si chtějí osvěžit jeho podstatu. Nejvíce zajímavý a užitečný blok školení byl pro mne Nákladový controlling."

Eva T., Referent Controllingu, KS Kolbenschmidt Czech Republic, a.s.

"Celý cyklus byl velmi přínosný. Jednotlivé moduly na sebe dobře navazují, vhodně zkombinovaná je také teorie s praxí. Druhý modul byl hodně zaměřený na výrobní podniky, tam bych viděla menší praktičnost a využití např. pro služby či státní správu. Přednášející byli na velmi dobré úrovni. Celkově mi kurz poskytl dobrý základ a představu o tom, co controlling je a jaké jsou jeho možnosti. Nemalou výhodou je také možnost porovnat své zkušenosti a vyměnit si rady s ostatními účastníky."

Lucie P., Referent Controllingu, TSR Czech Republic s.r.o.

"Cyklus „Finanční controller“ mi poskytl mnoho užitečných informací o současném vývoji controllingu v oblasti teorie i praxe. Bylo velice přínosné konfrontovat mé osobní zkušenosti se zkušenostmi kolegů z oblasti finančního řízení. Tyto poznatky rád využiji ve své praxi a tím posunu naší společnost v oblasti controllingu a finančního řízení zase o úroveň výš."

Roman P., Finance Director / CFO, Tawesco, s.r.o.

"Controller Institut má oproti íným vzdelávacím centrám výhodnú pozíciu a to z hľadiska odborníkov z praxe. V inštitúte som absolvovala vzdelávací cyklus Finanční controller. Človek mal možnosť nakuknúť do oblastí controllingu z rôznych uhlov pohľadu, v rôznych spoločnostiach a oblastiach pôsobenia. Vnímam to ako obohacujúcu skúsenosť pre rozšírenie pohľadu kontrolóra a taktiež vyjdenie zo svojho tradičného boxu, v ktorom pracuje. Nové poznatky prinesú zo sebou vždy nové myšlienky a vynatie zo zabehnutej reality podniku."

Katarína G., Business Partner Manager / Controller, T-Systems Slovakia s.r.o.

"Vzdělávací cyklus Finanční controller byl pro mě velice užitečný a jsem moc ráda, že jsem se ho mohla zúčastnit. Lektoři, kteří zde přednáší, jsou skutečnými odborníky a danou problematiku dokáží perfektně objasnit. Pozitivně hodnotím i mnoho příkladů z praxe, která lektorům rozhodně nechybí. Určitě se v budoucnosti ráda zúčastním i dalších seminářů pořádaných Contreller Institutem."

Eliška S., Analyst Strategic Planning, finance,

"Myslím si, že cyklus je výbornou volbou pro začínající a mírně pokročilé Controllery případně Finanční Analytiky, kteří se v této oblastí chtějí dále rozvíjet. Obsahuje rozumný poměr teoretických i praktických informací. Každý z lektorů přináší do cyklu vždy něco jiného a zejména u lektorů z externích firem je dobré sledovat, jak odlišné mohou přístupy ke controllingu být. Přidanou hodnoutou cyklu je pak početní část, ve které mohou účastnící přetavit teoretické znalosti do praktických příkladů v Excelu."

Daniel Š., Business Analyst, CommScope Czech Republic s.r.o.

"Hodnocení k celému cyklu je z mé strany velmi pozitivní. Kladně hodnotím pestrost jednotlivých přednášejících, kteří do celého semináře přinášeli mnoho zajímavých poznatků z jejich finanční praxe. Mohu říci, že téměř z každé přednášky jsem si odnesla nějaký zajímavý postřeh, který se pokusím využít ve své praxi. Seminář je více orientován na výrobu, což nepovažuji za nevýhodu. Ačkoliv pracuji ve společnosti poskytující služby, získané informace z výrobní oblasti považuji za zajímavé pro osobní rozvoj. Z přednášejících by nejvíce vyzvedla, nejen pro odbornost, ale též pro dobré prezentační schopností, pana Bolka a paní Jitku Pánkovou.
Organizační stránka všech seminářů byla vždy perfektní."

Vlasta P., Controller - analytik, Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.

Odpovědný manažer

Renata Bílková
renata.bilkova@controlling.cz
+420 734 138 648
+420 226 211 697
OBJEDNAT CYKLUS58 000 Kč bez DPH
PDF Pozvánka

Záznam Info webináře

Chcete získat více informací k organizaci a koncepci celého cyklu?

Poslechněte si záznam z informačního webináře

Kontaktní údaje:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

nahoru
Controller Institut, Contrast Consulting Praha, spol. s r.o.
Vladimírova 12, 140 00 Praha 4
Telefonní spojení: +420 224 314 410
Email: info@controlling.cz

IČ: 62912348
DIČ: CZ62912348

© 2019 Controller Institut