Controller Institut

Komplexní školení pro
finance a controlling
První a jediní v ČR
Více

 

Katalog vzdělávání
jaro 2019

Reference

"Vyzdvihla bych úroveň přednášejících, kvalitu prostředí a organizační zajištění celého cyklu."
Karolína Č.,
zobrazit další
"Čo sa samotného cyklu týka, tak musím povedať, že pre mňa boli prednášky veľmi zaujímavé a náučne. Nakoľko som před cyklom takmer nevedel čo kontroling je, tak počas cyklu som sa z prednášok naučil množstvo zaujímavých věci o kontrolingu a asi aj vďaka tomu ma táto oblasť začala viac zaujímať.

Prednášky boli podané pútavo a prejav prednášajúcich taktiež musím hodnotiť len pozitívne. Každý z prednášajúcich ma mnoho skúsenosti, čo bolo vidno aj na prejave a reakciách v prípade otázok. Počas prednášok jednotlivých prednášajúcich a podaných príkladoch, ktoré vychádzali z praxe, som si aj ja prišiel na niekoľko veci, ktoré som vedel nejakým spôsobom preniesť aj do praxe u nás. Taktiež som si spravil mnoho užitočných poznámok z týchto školení.

Okrem samotných školení musím pochváliť aj výber miesta konania seminárov, boli reprezentatívne a celkovo prostredie bolo príjemné. Mňa osobne potešil prístup Vašej inštitúcie, keď sa mi nepodarilo prihlásiť na termín, z dôvodu naplnenia kapacít a aj napriek tomu ste mi vyhoveli a umožnili mi zúčastniť sa seminára.

Čo by som ja uvítal, je viac seminárov v Bratislava, ale zase tu asi veľa ovplyvni záujem o tieto semináre. Asi nie je taký ako na semináre v Prahe. To je také malé mínus. Za väčšie mínus považujem cenu, mnohých to asi odradí. Ale zasa rozumiem z čoho vychádza, keď si zoberiem kvality prednášajúcich, či spomínané priestory konania.

Suma sumárum, kontrolingovú akadémiu by som odporučil ďalej pre tých, ktorý s kontrolingom začínajú a chcú sa nim ďalej zaoberať, ale semináre pomôžu aj skúsenejším „ekonómom“."

.,
zobrazit další
"Velice rád jsem se zúčastnil prestižního controllingového vzdělání „Diplomovaný controller“. Důvodem pro moji účast na tomto certifikovaném kurzu byly především výborné reference a moje výborné zkušenosti s Controller-Institutem. Oceňuji opět velmi dobře zvládnutý certifikační cyklus jak z organizační stránky, tak především z důvodu skvělého školitelského obsazení. Rád bych vyzdvihl ochotu školitelů kdykoli s účastníky školení diskutovat o požadovaných tématech a maximální snahu Controller-Institutu tento cyklus účastníkům školení zpříjemnit. Certifikační cyklus mohu všem zájemcům jen doporučit. Současně chci ale upozornit, že certifikační zkouška je náročná a že je nutné věnovat náležitý prostor přípravě."
Petr A., Finance&Controlling manager, Accounting&Finance, Dräger Medical s.r.o.
zobrazit další
"Kurz „Finanční controller“ bych určitě hodnotila pozitivně, lektoři přednášeli danou problematiku srozumitelně a vždy ji vhodně doplnili praktickými příklady. Kurz bych doporučila především zaměstnancům z výrobních podniků a s již alespoň drobnými znalostmi z oblasti controllingu."
Barbora D., Ekonom, Středisko společných činností AV ČR, v. v. i.
zobrazit další
"Certifikovaný cyklus Finanční manažer byl pro mě skutečným koncertem, jak jednoduše, s velkou odborností všech přednášejících, vysvětlit a lépe přiblížit svět ekonomiky a financí. Vše předváděno na příkladech z praxe společností, kde zkušení lektoři působili. Nechyběla ani spousta námětů a konkrétních příkladů, ze kterých lze čerpat a využít je i pro vlastní potřebu.
Vše probíhalo v příjemné a přátelské atmosféře. Moc děkuji."

Martina H., Vedoucí controllingu, INEX SPEDITION s.r.o.
zobrazit další
"I když s Mezinárodními účetními standardy denně nepracuji, seminář mi umožnil získat ucelený přehled o IFRS, pochopit jejich logiku a zasazení do kontextu fungování podniku jako takového. Ocenil bych také profesionální přístup lektorů, kteří „vědí, o čem mluví“."
Lukáš B., Finance manager, ŠKODA INVESTMENT a.s.
zobrazit další
"S vzdělávacím cyklem jsem byl velmi spokojen, obsáhl širokou škálu témat od klasických nákupních (dodavatelé, materiálové skupiny, analýzy, controlling nákupu, řízení dodavatelského řetězce) po témata z oblasti práva (změny v NOZ ve vztahu k nákupu) a soft skills (komunikace a vyjednávání s dodavateli). Lektoři byli vždy výborně připraveni a svojí osobností výrazně přispěli k celkovému výbornému dojmu z kurzu."
Lukáš B., Vedoucí nákupu, Gerresheimer Horsovsky Tyn spol. s r.o.
zobrazit další
"Cyklus "Praktické finance pro nefinanční manažery" bych jako celek doporučila. První část "Podnikové finance" byla hlavně díky panu lektorovi V. Kostihovi velmi poutavá a zároveň přínosná, kdy informace zde získané využiji jak v pracovním, tak v osobním životě. Během první části nám bylo objasněno např. působení finanční páky, cyklus obratu peněz a spousta dalších. Nicméně nejvíce oceňuji příklady z praxe a zprostředkování pochopení základních finančních principů.
Druhá část zaměřená na cotrolling s panem lektorem T. Nekvapilem pro mne byla také přínosem. Tématicky do tohoto bloku bylo zařazeno velmi mnoho informací a myslím, že tento blok by mohl být o jeden den delší. Tématicky zde byly zopakovány některé pojmy z prvního bloku a dále informace, které se týkají kalkulací, forecastů a budgetu a např. outsourcingu. Zařazeno opět hodně příkladů z praxe. Je dobré, že je tento cyklus možné zakončit zkouškou, protože mě to donutilo si probraná témata znovu projít a utvrdit tak v paměti."

Lucie B., Controller, HÖDLMAYR Logistics Czech Republic a.s.
zobrazit další
"Jsem opravdu velmi ráda, že jsem se cyklu mohla zúčastnit, potkala jsem tam hodně skvělých lidí. Cyklus hodnotím jako přínosný, lektoři byli zvoleni velmi dobře. V neposlední řadě bych chtěla pochválit realizační tým."
Michaela Š., Controller, Fuji Koyo Czech, s.r.o.

Kontaktní údaje:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

nahoru
Controller Institut, Contrast Consulting Praha, spol. s r.o.
Vladimírova 12, 140 00 Praha 4
Telefonní spojení: +420 224 314 410
Email: info@controlling.cz

IČ: 62912348
DIČ: CZ62912348

© 2017 Controller Institut