Controller Institut

Reference

"S Controller Institutem spolupracujeme již delší dobu a já i mí kolegové navštěvujeme odborné semináře či vzdělávací cykly. Dle mých osobních zkušeností je kvalita vzdělávání a profesionalita lektorů na vysoké úrovni. Vzdělávací cyklus Acquisition Manager jsem si vybral a absolvoval jej, jelikož se čím dál častěji při budování strategie holdingu i dílčích společností zabýváme otázkou, jakou firmu koupit případně s kým fúzovat, abychom upevnili své postavení a rozšířili nabídku služeb a výrobků pro naše zákazníky. V současném globálním světě se prodeje či fúze firem vyskytují stále častěji, proto je nutné si znalosti i v této oblasti patřičně rozšiřovat."
Pavel Š., Finanční ředitel, KSK Precise Motion, a.s.
zobrazit další
"Celý cyklus hodnotím velmi pozitivně. Byl výborně připraven a naplánován, vždy jsem obdržel potřebné informace o organizaci v předstihu. Líbila se mi struktura jednotlivých modulů, kdy po teoretické části následovala možnost si vše prakticky vyzkoušet a spočítat. Vyhovovala mi i délka jednotlivých modulů a celého cyklu. Školitelé měli bohatou profesní praxi a byli vždy ochotni kdykoli diskutovat o jednotlivých tématech. Samotná témata jednotlivých seminářů byla dle mého názoru velmi dobře zvolena a pokrývala svým rozsahem všechny oblasti controllingu. Největším osobním přínosem celého cyklu bylo pro mne získání další pracovní inspirace."
Stanislav N., Controller, FM Česká, s.r.o.
zobrazit další
"Cyklus Diplomovaný controller je velmi dobře připravený a zpracovaný. Největší přidanou hodnotou oproti klasickému systému vzdělávání jsou lektoři nabití zkušenostmi z každodenního života v malých i velkých firmách. Navíc velkou část přednáškových dnů tvoří praktické ukázky a ochutnávky. Materiály jsou k dispozici také v elektronické formě a mám je tak neustále po ruce. Tento cyklus rozhodně není marnou investicí!"
Tomáš Č., Vedoucí controllingu / asistent jednatele, EWM Hightec Welding, s.r.o.
zobrazit další
"Velmi si cením profesionality a praktického přístupu přednášejících zaměřeného na implementaci a využití controllingu v konkrétních reálných podnicích ."
David M., Head of workout,
zobrazit další
"Jako u ostatních, v závislosti na předchozí praxi, některé předměty byly pro mě osobně velmi přínosné, např. Řízení a oceňování investičních projektů, některé byly opakováním (prospěšným) a doplněním stávajících znalostí.

Z mé strany celý cyklus jako celek nejenom shrnoval problematiku, se kterou se člověk denně „potýká“, ale hlavně poukázal na body, kterým by měla býti věnována stejná pozornost, jenom z důvodů firemního zúženého pohledu ne vždy tomu tak je."

Petr J., CFO, Moravské kovárny, a.s.
zobrazit další
"Cyklus vzdělávání Certifikovaný IFRS specialista bych zhodnotila velmi kladně a doporučila bych ho všem, kteří mají potřebu a zájem se ve své profesi vzdělávat a získat tak přehled o koncepci IFRS a jeho standardech. Osobně mi kurz pomohl ještě více se orientovat v oblasti konsolidace a sestavení konsolidované účetní závěrky. Celým cyklem nám přednášel tým kvalitních lektorů s velmi přátelským přístupem.
Závěrem bych neměla zapomenout i na profesionální organizaci celého cyklu."

Stanislava O., CIRCLE Education s.r.o.
zobrazit další
"Příklady z praxe, praktické zkušenosti, přizpůsobení se potřebám posluchačů. Všichni lektoři profesionálové, srozumitelný výklad, konstruktivní odpovědi na dotazy účastníků, příklady z praxe, přizpůsobení se potřebám posluchačů.

Hodnocení organizátora školení:
Profesionální přístup, vše perfektně připravené – materiály, občerstvení. Ochotní a vstřícní pracovníci CI. Po organizační stránce – jedno z nejlepších školení, kterého jsem se zúčastnila."

Věra B., Technik nákupu, THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH, a.s.
zobrazit další
"Cyklus „Praktické finance pro nefinanční manažery“ bych určitě doporučila všem, kteří s podnikovými financemi nemají mnoho zkušeností. Výklad lektorů pana Kostihy a pana Nekvapila byl srozumitelný a podložený mnoha příklady. Oceňuji i rozsáhlé podkladové materiály, které byly při výuce i při studiu na zkoušku velice přínosné."
Lucia E., Senior Executive Assistant, Deloitte Advisory s.r.o.
zobrazit další
"Jsem opravdu velmi ráda, že jsem se cyklu mohla zúčastnit, potkala jsem tam hodně skvělých lidí. Cyklus hodnotím jako přínosný, lektoři byli zvoleni velmi dobře. V neposlední řadě bych chtěla pochválit realizační tým."
Michaela Š., Controller, Fuji Koyo Czech, s.r.o.

Kontaktní údaje:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

nahoru
Controller Institut, Contrast Consulting Praha, spol. s r.o.
Vladimírova 12, 140 00 Praha 4
Telefonní spojení: +420 224 314 410
Email: info@controlling.cz

IČ: 62912348
DIČ: CZ62912348

© 2017 Controller Institut